праздник

Аватар пользователя Администратор

День села в Камбурліївці частина 2

Пропоную вашій увазі другу частину фото зі святкування Дня села в Камбурліївці

Аватар пользователя Администратор

День села в Камбурліївці частина 1

Пропоную вашій увазі першу частину фото зі святкування Дня села в Камбурліївці

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Святкування Дня сільгоспвиробника в Камбурліївці

Суботнього ранку Камбурліївський Будинок культури був повністю заповнений жителями та гостями села. Свято розпочалося з урочистої частини. Перед присутніми з привітальним словом виступив голова Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Самородченко, голова Камбурліївської сільської ради Сергій Крутько, керівник СТОВ «Родіна» Микола Зубков.

Аватар пользователя Администратор

День социального работника. Служба занятости

Предлагаю вашему вниманию фотоотчет поздравления колектива службы занятости с профессиональным праздником

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Зибковому 250 років

В суботу село Зибкове відмічало свій 250-річний ювілей, ранком в центрі села, біля школи, почали збиратися жителі та гості села. Привітати зибківчан зі святом приїхали голова Онуфріївської районної ради Сергій Самородченко та голова Онуфріївської районної ради Тетяна Уткіна. За традицією керівників району зустрічали хлібом-сіллю.

Аватар пользователя Официальный источник

З Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці

Шановні чоловіки та співвітчизники щиро вітаю Вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

14 жовтня – свято захисників нашої незалежної України. Попри зміну часів і політичних систем, нині це свято, асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Аватар пользователя Официальный источник

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ

Шановні працівники лісового господарства, колеги!

 Від щирого серця вітаю Вас з нашим професійним святом – Днем працівника лісу! Я переконана, що це свято не лише мого колективу, а й для кожного, хто любить ліс, шанує працю лісівників і всіляко сприяє розв’язанню їх проблем.    

Аватар пользователя Официальный источник

В Онуфріївціі відзначили день селища

10 вересня, напередодні християнського свята Усікновення чесної голови св. Івана Хрестителя, в районному центрі відзначили День селища. Є на мальовничій українській землі чарівне і неповторне селище Онуфріївка. Благодатний край зі славним минулим і не простим сьогоденням, частинка нашої держави. А найціннішими в цьому селі – є його люди.

       Організатори, гості та учасники дійства створили чудову атмосферу, яка нагадувала довгоочікувану зустріч великої дружньої родини.

Аватар пользователя Администратор

День Незалежності і відкриття Дошки пошани в Онуфріївці

Пропоную вашій увазі фотозвіт святкування Дня Незалежності і відкриття Дошки пошани

Аватар пользователя Гость

День 7 ноября – красный день календаря.

Поколение постарше прекрасно помнит этот праздник. В этот день не было занятий в школе, был выходной на всех предприятиях (тот самый «красный день календаря»). Жители той страны в праздничной одежде колоннами выходили на торжественный митинг в честь Великой Октябрьской Социалистической Революции.

Подписка на RSS - праздник

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015