Павлиш

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Візит губернатора

П’ятого грудня голова Кіровоградської ОДА з робочим візитом відвідав в Павлиші школу і музей Василя Сухомлинського. Губернатора зустрічали: голова Онуфріївської РДА Сергій Самородченко, голова Онуфріївської районної ради Тетяна Уткіна, перший заступник голови РДА ігор Дуднік, начальний районного відділу освіти Олена Самородченко, голова Павлиської селищної ради Ірина Антонова директор Павлиської ЗОШ Валентина Деркач, працівники музею, жителі району.

Аватар пользователя Официальный источник

Сход громадян Павлиської селищної ради

07 жовтня 2017 року                                                                          14.00 год.

сел.Павлиш     

                                    

        на сход  жителів Павлиської громади прибуло -  52 чол.

 

На сході присутні: голова районної державної адміністрації Самородченко Сергій Миколайович, начальник пенсійного фонду Мамчур Надія Володимирівна, лікар фтизіатр  ЦРЛ Спасов Валентин Вікторович, начальник Онуфріївської дільниці  СУЕГГ Каблашов Віктор Іванович.

 

Аватар пользователя Официальный источник

Вимріяна алея - первістка майбутнього скверу! Сквер засадили в день народження видатного Вчителя Василя Сухомлинського!

До  99 річчя від Дня народження  видатного земляка, Вчителя з великої літери - Василя Олександровича Сухомлинського  28 вересня 2017 року  в селищі Павлиш на місці закинутого пустиря, який впродовж не одного десятка років "радував" лише бур'янами,   заклали, для майбутніх поколінь, чудовий парк - зелену зону відпочинку.

Аватар пользователя Администратор

Екскурсія по музею Сухомлинського

Запрошуємо вас на віртуальну екскурсію по музею В.О. Сухомлинського. Приємного перегляду.

Аватар пользователя Администратор

День Павлиша. Частина 2

Пропоную Вашій увазі фотозвіт святкування Дня Павлиша. Це друга і, на жаль, остання частина. Приємного перегляду.

Аватар пользователя Администратор

День Павлиша. Частина 1

Пропоную Вашій увазі фотозвіт святкування Дня Павлиша. Друга частина буде завтра. Приємного перегляду.

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Зустріч з футболу на першість району

Відбулася зустріч з футболу на першість району на стадіоні Павлиша між місцевим «Колосом» та Онуфріївським «Рубіном». Були постійні атаки як на ворота господарів поля, так і гостей. М’яч летить або мимо штанги, або вище воріт, або в штангу, але не в ворота. Були такі подачі, що дехто з вболівальників не витримував і казав, що такий м’яч і я забив би. Лише під кінець другого тайму «Рубін» забив гол і зберіг рахунок до кінця гри.

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Футбольне свято в Павлиші

Відбулися змагання з футболу в Павлиші на приз Олександра Григоровича Лимонченка, який, на жаль, вже пішов у Вічність, але на святі був присутній його син.
 Запрошувалися команди сусідніх сіл, але з дорослих команд приїхав тільки «Рубін». Тому боротьба за приз була між ним та місцевою командою. Переміг «Рубін» за рахунком 2:1 і отримав приз. Грошовими преміями були відмічені кращі гравці «Колосу» та «Рубіну», медичний працівник та чоловік, який ремонтував взуття своїй команді. Олександр Григорович ввійшов в історію футболу  як перший тренер дитячих та юнацьких команд.

Подписка на RSS - Павлиш

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015