Павлиш

Аватар пользователя Администратор

Екскурсія по музею Сухомлинського

Запрошуємо вас на віртуальну екскурсію по музею В.О. Сухомлинського. Приємного перегляду.

Аватар пользователя Администратор

День Павлиша. Частина 2

Пропоную Вашій увазі фотозвіт святкування Дня Павлиша. Це друга і, на жаль, остання частина. Приємного перегляду.

Аватар пользователя Администратор

День Павлиша. Частина 1

Пропоную Вашій увазі фотозвіт святкування Дня Павлиша. Друга частина буде завтра. Приємного перегляду.

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Зустріч з футболу на першість району

Відбулася зустріч з футболу на першість району на стадіоні Павлиша між місцевим «Колосом» та Онуфріївським «Рубіном». Були постійні атаки як на ворота господарів поля, так і гостей. М’яч летить або мимо штанги, або вище воріт, або в штангу, але не в ворота. Були такі подачі, що дехто з вболівальників не витримував і казав, що такий м’яч і я забив би. Лише під кінець другого тайму «Рубін» забив гол і зберіг рахунок до кінця гри.

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Футбольне свято в Павлиші

Відбулися змагання з футболу в Павлиші на приз Олександра Григоровича Лимонченка, який, на жаль, вже пішов у Вічність, але на святі був присутній його син.
 Запрошувалися команди сусідніх сіл, але з дорослих команд приїхав тільки «Рубін». Тому боротьба за приз була між ним та місцевою командою. Переміг «Рубін» за рахунком 2:1 і отримав приз. Грошовими преміями були відмічені кращі гравці «Колосу» та «Рубіну», медичний працівник та чоловік, який ремонтував взуття своїй команді. Олександр Григорович ввійшов в історію футболу  як перший тренер дитячих та юнацьких команд.

Аватар пользователя Администратор

Футбол. Павлыш - Онуфриевка.

В прошлую субботу команда "Рубин" на своем поле встречалась с командой Павлыша. После довольно интересной игры команды двух наиболее крупных населенных пунктов нашего района удовлетворились ничейным результатом. Итак: 1:1.

Подписка на RSS - Павлиш

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015