новини

Аватар пользователя Официальный источник

Соціальна та психологічна підтримка: в Онуфріївці обговорили проблеми учасників АТО

Про основні засади соціального захисту колишніх військовослужбовців, учасників АТО / ООС йшлося під час зустрічі, що відбулася в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.  До заходу долучилися представники державних структур, які опікуються даною категорією громадян. Серед яких: районний військовий комісаріат, управління праці та соціального захисту населення Онуфріївської райдержадміністрації та ін.

Аватар пользователя Официальный источник

Реалізувати право голосу на виборах 21 липня громадяни України можуть як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою

Саме ID-картка або паспорта-книжечка є підставою для отримання виборчого бюлетеня особами, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списків виборців. Для отримання виборчого бюлетеню на виборчих дільницях громадянам України не потрібно подавати ніяких додаткових документів (Постанова ЦВК № 1008 від 14 червня 2019 року), окрім паспортів, адже обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми.

         Громадянам, включеним до списку виборців, на виборчій дільниці не мають права відмовити у реалізації права голосу з наступних причин:

Аватар пользователя Официальный источник

Швейним підприємства Кіровоградщини потрібні майстри голки та нитки

Безробітні Кіровоградщини можуть отримати професію швачки в Харкові

 

Швачка – одна з найдавніших професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу.  Зараз ця професія найбільш поширена в швейному та трикотажному виробництві. Працюють швачки на швейних фабриках, у цехах текстильних підприємств, на фабриках індивідуального пошиття одягу, які розташовані в кожному регіоні країни.

Станом на початок липня 2019 року швейні підприємства області потребують близько 50 швачок.

Аватар пользователя Официальный источник

Зустріч з фахівцями управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та представником громадської організації «Десяте квітня» Володимиром Кудрею

Вчора , 11 липня, для внутрішньо переміщених  осіб,  що  проживають  на  території Онуфріївського  району, районною філії обласного центру зайнятості організована зустріч з фахівцями управлінням  праці  та  соціального  захисту  населення райдержадміністрації та  представником  громадської організації «Десяте  квітня»  Володимиром Кудрею.

Аватар пользователя Официальный источник

Чому важливо зберігати особисті "ключі" ПІН- та ПАК-коди до ID-картки

Використання у повному обсязі документу нового покоління - паспорта громадянина України у формі ID-картки забезпечують два ПІН- та два ПАК-коди.

         Своєрідні "ключі" до ID-картки  (ПІН1 та ПІН2) призначені для ідентифікації та авторизації доступу до безконтактного електронного носія, а також для накладення електронного цифрового підпису.

Аватар пользователя Официальный источник

До уваги роботодавців!

Кіровоградський обласний центр зайнятості повідомляє, що з 08 липня 2019 року змінено рахунки для зарахувань заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших надходжень (за працевлаштування іноземців, штрафні санкції тощо).

Перерахування коштів здійснювати за наступними реквізитами:

Одержувач коштів:          Кіровоградський обласний центр зайнятості

Код ЄДРПОУ:                 02771569

Банк:                          Казначейство України (ЕАП)

Аватар пользователя Официальный источник

Безробітним Кіровоградщини збільшено розмір допомоги

За інформацією Вероніки Шишкарьової, начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості, з 01 липня 2019 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено до 610 грн та 1630 грн.

Аватар пользователя Официальный источник

Парламентські вибори: які умови залучення безробітних Кіровоградщини до роботи у виборчих комісіях

Сьогодні, 08 липня, у засобах масової інформації області розповсюджена інформація про те, що у Кірoвoградській oбласті сфoрмoванo склад дільничних вибoрчих кoмісій. До складу ДВК увійшли 12 665 мешканців області, які працюватимуть у п’яти окружних вибoрчих кoмісіях (№ 99, №100, №101, №102, №103).

Аватар пользователя Официальный источник

Де, як і коли роботодавець повинен виплатити Вам розрахункові кошти у разі звільнення?

Згідно статті 116 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.

Страницы

Подписка на RSS - новини

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015