лісгосп новини

Аватар пользователя Официальный источник

ДП "Онуфріївський лісгосп" реалізовує новорічні красуні

Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" вже готується до новорічних свят. Щороку працівники лісгоспу створюють плантації новорічних ялинок для реалізації їх населенню. З листопада 2019 року лісгосп розпочав реалізовувати «новорічні красуні». Кожна ялинка має бирку з індивідуальним штрихкодом, що гарантує законність її походження.

Підприємство реалізовує новорічні ялинки по слідуючим прейскурантом:

Сосна звичайна:

до 1 м –  65 грн.

1 – 1,5 м – 75,00 грн.

1,5 – 2 м – 85,00 грн.

2 – 2,5 м – 105,00 грн.

Аватар пользователя Официальный источник

Відкриття полювання на копитних мисливських тварин та пушного звіра

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказу по ДП «Онуфріївське лісове господарство» «Про відкриття полювання на копитних тварин в мисливський сезон 2019 року на території мисливських угідь ДП «Онуфріївський лісгосп».
Згідно нього з 02 листопада 2019 року по 29 грудня 2019 року в мисливських угіддях ДП «Онуфріївське лісове господарство» розпочинається сезон облавного полювання на диких парнокопитних тварин.

Аватар пользователя Официальный источник

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" запрошує чоловіків, на постійну роботу в деревообробну дільницю, з відрядною оплатою праці, на посаду - підсобний робітник. Для більш детальної інформації звертатись за телефоном (05238)2-05-94 або (0974939874) та за адресою смт.Онуфріївка вул.Першотравнева буд.1а .

Аватар пользователя Официальный источник

Вдалого та безпечного полювання!

На Онуфріївщині триває сезон полювання на пернатих (зокрема, качок, лисок, куликів, голубів, гусей та перепілок).
Державне підприємство «Онуфріївське лісове господарство» нагадує всім мисливцям, що найголовнішим під час проведення полювання є чітке дотримання правил безпеки при користуванні зброєю. Правила поводження з мисливською вогнепальною На Онуфріївщині триває сезон полювання на пернатих (зокрема, качок, лисок, куликів, голубів, гусей та перепілок).

Аватар пользователя Официальный источник

Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" реалізує для населення , установ та організацій:

- дров'яну деревину непромислового використання твердих порід за ціною 600 грн за 1 кубічний метр ( з урахуванням ПДВ);
- дров'яну деревину непромислового використання хвойних порід за ціною 480 грн за 1 кубічний метр ( з урахуванням ПДВ);
- дров'яні відходи - 300 грн за 1 кубічний метр ( з урахуванням ПДВ);
Реалізація дров проводиться в структурних підрозділах:
- Онуфріївське лісництво (лісничий Бойко Анна Григорівна - 0682504989);
- Деріївське лісництво (лісничий Урда Микола Гаврилович - 0968221477);

Аватар пользователя Официальный источник

Шановні односельчани! Від щирого серця вітаю Вас та Ваші родини З Днем селища, з Днем Малої Батьківщини!

День селища – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє селище, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей на благо нашої громади. Тож нехай це свято принесе Вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам та Вашим близьким.
Аватар пользователя Администратор

Вітання директора державного підприємства "Онуфріївського лісового господарства" з Днем працівника лісу!

Шановні колеги лісівники та ветерани лісової галузі!  
Від щирого серця вітаю Вас та Ваші родини із професійним святом  –  Днем працівника лісу!
Аватар пользователя Официальный источник

Лісівники ДП "Онуфріївський лісгосп" отримали нагороди з нагоди професійного свята

15 вересня в Україні відзначається професійне свято людей, які служать лісам, охороняють та примножують зелені скарби землі. День працівника лісу це також свято ветеранів лісової галузі. Напередодні на території Оникіївського лісгоспу відбулися урочисті збори.
Аватар пользователя Официальный источник

22 Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу

На базі державного підприємства «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства відбулися 22 Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу. 

Кіровоградську область  представляв  працівник Онуфріївського лісгоспу Гаврилов Сергій Іванович. Організаторами конкурсу виступили Державне агентство лісових ресурсів та Товариство лісівників України. 

Аватар пользователя Официальный источник

Лісовий квест під назвою «Ліс єднає»,

Онуфріївські лісівники взяли участь в обласному  лісовому квесті під назвою «Ліс єднає», який відбувся на території Олександрівського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство». Участь у квесті цього разу брали об’єднані команди дев’яти лісогосподарських підприємств і обласного управління лісового та мисливського господарства, а також команда телевізійників та радійників, яка представляла телевізійний канал UA: Кропивницький. Назви команд містили літеру «є», завдання квесту включали в себе інтелектуально-ігрові конкурси у рухливій формі.

Страницы

Подписка на RSS - лісгосп новини

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015