лікарня

Аватар пользователя Администратор

Оновлена пральня Онуфріївської ЦРБ вже готова до роботи

Ніхто з нас не любить хворіти, але на жаль, майже кожна людина, хоча б декілька разів за своє життя потрапляє до лікарні. Однією зі складових для найшвидшого одужання крім висококваліфікованого медичного персоналу та якісних ліків є гігієнічність приміщень та постільної білизни. То ж прати приходиться багато та часто. Звичайно при такому великому навантаженні обладнання довго не працює.

Аватар пользователя Официальный источник

Урочисте відкриття жіночої консультації

В житті Онуфріївської центральної районної лікарні 25 січня 2017 року відбулася значна подія. Після проведення капітального ремонту відбулось урочисте відкриття жіночої консультації в поліклінічному відділенні.

 

На церемонію були запрошені: голова районної державної адміністрації Сергій Миколайович Самородченко, голова районної ради Тетяна Іванівна Уткіна, перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік Ігор Валерійович, заступник голови районної ради Кальницька Катерина Миколаївна.

 

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Чи впаде труба котельні?

В цьому матеріалі хотілось би розповісти вам про котельню, яка опалювала Онуфріївську центральну лікарню та квартири двоповерхових будинків працівників ОКЗ №175.
В цілях економії було прийняте рішення припинити її роботу, а лікарню опалювати від модернізованої центральної котельні. В цьому рішенні є сенс: кількість працівників зменшилась майже вдвічі, та й утримувати одну котельню дешевше ніж дві окремі.

Коли вивозили будівельні матеріали з недобудованого корпусу лікарні одну з розтяжок, які утримували трубу демонтували – бо вона заважала проїзду техніки, але по закінченню робіт назад не приєднали. Тепер, кожен раз, при сильному вітрі місцеві мешканці б’ються об заклад: впаде труба чи вистоїть.

Подписка на RSS - лікарня

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015