футбол

Аватар пользователя Администратор

Попівська «Зоря» - Василівський «Старт»

Попівська «Зоря» приймала на своєму полі Василівський «Старт». З перших хвилин зустрічі господарі розпочали атаки на ворота суперника, одна з таких атак виявляється результативною, гості майже відразу відповідають голом у ворота «Зорі». «Зоря» починає грати на межі своїх можливостей. І забиває ще три м’ячі. На перерву команди пішли з рахунком 4:1. В другому таймі натиск на ворота команди Василівки не знижується, господарі забивають ще два м’ячі. Гості відчайдушно захищаються постійно контратакуючи і забивають у ворота «Зорі» ще один м’яч.

Онуфріївський «Рубін» - «Оріон» Вишнівцi

Онуфріївський «Рубін» на своєму полі приймав команду «Оріон» з Вишнівців. Рахунок зустрічі 2:0 на користь господарів поля

"Рубін" - "Колос"

Пропоную вашій увазі фотозвіт футбольної зустрічі "Рубін" - "Колос". Рахунок гри 4:1 на користь команди райцентру. Приємного перегляду.

Рубін переміг гостей з Устинівки

пропоную Вашій Увазі фотозвіт з гри обласного чемпіонату з футболу.

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Перемога та поразка «Рубіну»

В рамках проведення чергового туру районного чемпіонату з футболу Василівський «Старт» на своєму полі приймав Онуфріївський «Рубін». Зустріч відбулася в середу 15 серпня, так як команди грали відкладену раніше гру.

Поле було дуже добре підготоване, працювала виїзна торгівля, для підвезення вболівальників з Онуфріївки задіяли автобус.

Футбол в Камбурліївці

Пропоную вашій увазі фотозвіт футбольного матчу між командами Камбурліївки та Вишнівців

Чемпіонат Онуфріївського району з футболу

Пропоную вашій увазі фотозвіт футбольної зустрічі команд Камбурліївка і Куцеволівка. Остаточний рахунок зустрічі 5:1 на користь Камбурліївського «Темпа». Приємного перегляду

Золотий матч

Минулої неділі на стадіоні Павлиша зустрічалися Успенська «Чайка» і Онуфріївський «Рубін». Основний час не зміг виявити переможця, тому долю чемпіонського Кубку довелося вирішувати за результатами серії одинадцятиметрових.

Влучнішими виявилися гравці «Чайки», вони перемогли з рахунком 4:2.

Оріон – Колос 1:1

7 жовтня, Павлиський «Колос» на своєму полі приймав Вишнівцівський «Оріон». Гра пройшла на рівних і закінчилася очікуваною нічиєю з рахунком 1:1.

Трішки дивно, що в День села місцева команда грала на виїзді, адже логічніше було б провести гру «вдома». Це зробило б свято ще кращим та цікавішим. Гравці обох команд кажуть, що, напевно, відповідальні за спорт, які складали графіки ігор, не узгодили дати проведення футбольних зустрічей і святкування Днів сіл та селищ, які зараз проводяться в нашому районі.

«Рубін» знову почав грати!

30 вересня на своєму полі Онуфріївський «Рубін» приймав Попівську «Зорю». Гра практично була зроблена в першому таймі, адже по закінченню першої половини гри команда райцентру перемагала гостей з рахунком 5:0.