футбол

Аватар пользователя Администратор

Золотий матч

Минулої неділі на стадіоні Павлиша зустрічалися Успенська «Чайка» і Онуфріївський «Рубін». Основний час не зміг виявити переможця, тому долю чемпіонського Кубку довелося вирішувати за результатами серії одинадцятиметрових.

Влучнішими виявилися гравці «Чайки», вони перемогли з рахунком 4:2.

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Оріон – Колос 1:1

7 жовтня, Павлиський «Колос» на своєму полі приймав Вишнівцівський «Оріон». Гра пройшла на рівних і закінчилася очікуваною нічиєю з рахунком 1:1.

Трішки дивно, що в День села місцева команда грала на виїзді, адже логічніше було б провести гру «вдома». Це зробило б свято ще кращим та цікавішим. Гравці обох команд кажуть, що, напевно, відповідальні за спорт, які складали графіки ігор, не узгодили дати проведення футбольних зустрічей і святкування Днів сіл та селищ, які зараз проводяться в нашому районі.

«Рубін» знову почав грати!

30 вересня на своєму полі Онуфріївський «Рубін» приймав Попівську «Зорю». Гра практично була зроблена в першому таймі, адже по закінченню першої половини гри команда райцентру перемагала гостей з рахунком 5:0.

Святковий футбол

9 вересня, в день святкування Дня селища Онуфріївка, команда райцентру на своєму полі приймала гостей з Вишнівців. В першому таймі обидві команди майже весь час атакували та контратакували, але перший тайм не приніс успіху ні одній команді. На перерву футболісти пішли з рахунком 0:0.

Рубін – Старт. Важка, але така необхідна перемога

В суботу, другого вересня Онуфріївський «Рубін» грав на виїзді. На своєму полі команду райцентру приймав Василівський «Старт». З перших хвилин зустрічі господарі почали атакувати ворота гостей і така тактика дала свої результати. Нападник «Старту» Олександр Лощенко забиває перший м’яч в ворота «Рубіну».

Не зважаючи на відчайдушні атаки гостей такий рахунок зберігався майже на весь час першого тайму. Але на останніх хвилинах Дмитро Азізбекян зміг зрівняти рахунок. На перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Змагання з футболу на приз Миколи Сокура

24 серпня, в День незалежності України, о десятій годині ранку, в селі Куцеволівка відбулися змагання команд ветеранів на Кубок пам’яті земляка Миколи Сокура.

Перша нічия «Рубіну»

26 серпня Онуфріївський «Рубін» приймав на своєму полі команду «Граніт» з Деріївки. Гра проходила досить рівно, обидві команди постійно атакували ворота суперника, м’яч довго не затримувався на одній половині поля. «Рубін» атакував більш активно, але, мабуть, спортивна Фортуна в цей день була не на боці команди райцентру: м’яч в ворота як кажуть «не йшов». Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 0:0.

«Рубін» знову переміг

В неділю 20 серпня о 17 годині Онуфріївський «Рубін» на своєму полі приймав Камбурліївський «Темп». Відразу ж після розіграшу м’яча нападник господарів наближається до воріт суперника, вдало пасує і Дмитро Азізбекян забиває гол в ворота «Темпа».

Такий, дещо невдалий початок гри, не засмутив гостей, а навпаки мотивував команду Камбурліївки до атакуючих дій, на десятій хвилині гри нападник «Темпа» зрівнює рахунок, а на 25 хвилині виводить камбурліївську команду вперед. На тридцятій хвилині першого тайму Ростислав Кохно вирівнює рахунок, але й він протримався лише п’ять хвилин.

«Рубін» - «Метеор» 5:1

В минулу суботу Зибківський «Метеор» приймав на своєму полі Онуфріївський «Рубін». Не зважаючи на жару вболівальників, як місцевої команди так і гостей з Онуфріївки було багато. Гра проходила досить напружено, були постійні зіткнення, силові протистояння, одному гравцеві довелося надавати медичну допомогу.

З перших хвилин зустрічі гості почали атакувати ворота господарів, цей постійний пресинг приніс свої результати, гості перемогли з рахунком 5:1.

Після поразки «Рубін» мало не зіграв в нічию

В середу Онуфріївський «Рубін» приймав на своєму полі Василівський «Старт». З перших хвилин матчу господарі активно атакували ворота гостей і це не могло не дати свої результати: два м’ячі в ворота суперника забиває Руслан Кохно.