Чи матиме Успенка новий стадіон?

Днями автор мав розмову з Успенським сільським головою Наталією Сірою. Наталія Яківна вважає, що критика на сайті стану стадіонів в районі справедлива і погоджується, що стадіон Успенки не відповідає вимогам часу. Але вкладати кошти громади в шкільний стадіон, на якому в будь який час можуть заборонити гру дорослим не збирається.

Аватар пользователя Администратор

Золотий матч

Минулої неділі на стадіоні Павлиша зустрічалися Успенська «Чайка» і Онуфріївський «Рубін». Основний час не зміг виявити переможця, тому долю чемпіонського Кубку довелося вирішувати за результатами серії одинадцятиметрових.

Влучнішими виявилися гравці «Чайки», вони перемогли з рахунком 4:2.

Оріон – Колос 1:1

7 жовтня, Павлиський «Колос» на своєму полі приймав Вишнівцівський «Оріон». Гра пройшла на рівних і закінчилася очікуваною нічиєю з рахунком 1:1.

Трішки дивно, що в День села місцева команда грала на виїзді, адже логічніше було б провести гру «вдома». Це зробило б свято ще кращим та цікавішим. Гравці обох команд кажуть, що, напевно, відповідальні за спорт, які складали графіки ігор, не узгодили дати проведення футбольних зустрічей і святкування Днів сіл та селищ, які зараз проводяться в нашому районі.

«Рубін» знову почав грати!

30 вересня на своєму полі Онуфріївський «Рубін» приймав Попівську «Зорю». Гра практично була зроблена в першому таймі, адже по закінченню першої половини гри команда райцентру перемагала гостей з рахунком 5:0.

«Рубін» - «Нива»

Минулої суботи, 23 вересня, Онуфріївський «Рубін» грав на виїзді. На своєму полі команду райцентру приймала Млинківська «Нива». Не зважаючи на атаки обох команд перша половина зустрічі не принесла успіху ні господарям, ні гостям, на перерву команди пішли з рахунком 0:0.

Незвична перемога «Рубіну»

В суботу, 16 вересня Онуфріївський «Рубін» на своєму полі приймав Зибківський «Метеор». Незважаючи на те, що планувалося цікаве протистояння, глядачів, чомусь, маже не було. Тим більше це дивно тому, що любителі футболу декілька днів перед грою запитували один в одного де буде гра. Справа в тому що хтось зірвав оголошення про дату та місце проведення гри, а нове чомусь не повісили.

Святковий футбол

9 вересня, в день святкування Дня селища Онуфріївка, команда райцентру на своєму полі приймала гостей з Вишнівців. В першому таймі обидві команди майже весь час атакували та контратакували, але перший тайм не приніс успіху ні одній команді. На перерву футболісти пішли з рахунком 0:0.

Рубін – Старт. Важка, але така необхідна перемога

В суботу, другого вересня Онуфріївський «Рубін» грав на виїзді. На своєму полі команду райцентру приймав Василівський «Старт». З перших хвилин зустрічі господарі почали атакувати ворота гостей і така тактика дала свої результати. Нападник «Старту» Олександр Лощенко забиває перший м’яч в ворота «Рубіну».

Не зважаючи на відчайдушні атаки гостей такий рахунок зберігався майже на весь час першого тайму. Але на останніх хвилинах Дмитро Азізбекян зміг зрівняти рахунок. На перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Змагання з футболу на приз Миколи Сокура

24 серпня, в День незалежності України, о десятій годині ранку, в селі Куцеволівка відбулися змагання команд ветеранів на Кубок пам’яті земляка Миколи Сокура.

Перша нічия «Рубіну»

26 серпня Онуфріївський «Рубін» приймав на своєму полі команду «Граніт» з Деріївки. Гра проходила досить рівно, обидві команди постійно атакували ворота суперника, м’яч довго не затримувався на одній половині поля. «Рубін» атакував більш активно, але, мабуть, спортивна Фортуна в цей день була не на боці команди райцентру: м’яч в ворота як кажуть «не йшов». Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 0:0.