Происшествия

Аватар пользователя Официальный источник

Жителям Кіровоградщини розказали як не стати товаром на закордонному ринку праці

Нещодавно у Петрівському районному центрі зайнятості для незайнятих трудовою діяльністю громадян в рамках заходів до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми за участі соціальних партнерів відбувся День інформації.

Змістовим наповненням даного заходу стало ознайомлення безробітних громадян з організаційно-правовими засадами державної політики у напрямку протидії торгівлі людьми, розкриття переваг легального працевлаштування, визначення негативних наслідків торгівлі людьми на динаміку розвитку соціуму тощо.

Аватар пользователя Официальный источник

Жива знахідка у лісі

Мисливство, зокрема полювання на звірів і птахів, має багатолітню історію. Ще перші люди на землі, озброївшись палицею чи камінням, намагалися успішно забити звіра, м'ясо якого споживали, а з шкір виготовляли одяг та використовували їх для утеплення жител у холодну зимову пору.

    З часом полювання на звірів і птахів, крім промислового, набуло ще і спортивного значення, стало своєрідним змаганням мисливців у вправності і спритності, вмінні точно влучати у ціль.

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

То де ж купатися жителям Успенки?

В минулу середу керівники  району проводили огляд полів та зустрічалися з сільгоспвиробниками, докладніше про це буде завтра, зараз матеріал готується до друку. Під час огляду голова Онуфріївської РДА Сергій Самородченко, перший заступник РДА Ігор Дуднік зустрілися з Успенським сільським головою Наталією Сірою, під час зустрічі вирішувалися різні питання і для вирішення одного з них довелося виїхати на місце.

Аватар пользователя Официальный источник

Елекртичний травматизм

Мабуть більшість жителів нашого району бачили 11-12.04.2017 р. передачу по телевізору, де два школяра в м. Запоріжжя проникли на підстанцію 110/35 кВ з метою зробити екстремальне фото на фоні діючого обладнання підстанції. В результаті чого один хлопець від дії електричного струму загинув, а другий зараз знаходиться в лікарні.

Слід зрозуміти, що не тільки небезпечно торкатись струмовідних частин електрообладнання, але і наближатись на недопустиму відстань до струмовідних частин.

Аватар пользователя Официальный источник

В Кременчуге из руки мужчины достали 5-сантиметрового паразита

Аватар пользователя Официальный источник

До уваги жителів району!

З початку 2017 року з вини зловмисників повністю або частково знеструмлювалися 15 населених пунктів області в Благовіщенському, Маловисківському, Новоархангельському, Новоукраїнському та Добровеличківському районах. Найбільше постраждав Новоукраїнський район. Тут злодії залишали без електропостачання 9 сіл, для прикладу, в Глодосах вони розукомплектували одразу три трансформатори, у Комишуватому і Новомиколаївці по два.

Аватар пользователя Администратор

Дерева продовжують помирати

Два роки тому на сторінках сайту піднімалося питання «аварійних» дерев в Онуфріївському парку. Стаття називалася «Дерева помирають стоячи». В ній йшлося про аварійний стан дерева, яке розташоване за першим містком біля імпровізованого столика.

Так ось, днями воно все таки впало. Спочатку воно горіло, імовірно хтось підпалив сміття в дуплі, а потім переламалося і впало у воду. Далі писати нічого все прекрасно видно на фото.

Аватар пользователя Официальный источник

Будьте обережні з вогнем

Пожежонебезпечний період в лісовому господарстві розпочинається, коли в лісових насадженнях повністю сходить сніг з грунту і під дією плюсової температури підсихає лісова підстилка, яка являється головним та найнебезпечнішим джерелом появи вогню при недотриманні правил поведінки в лісових масивах.

Аватар пользователя Администратор

В Онуфріївці невідомі пошкодили пам’ятний знак

В 2015 році в центрі Онуфріївки, біля обеліску Слави було урочисто відкрито пам’ятний Знак воїнам інтернаціоналістам. Він представляє собою фігуру воїна, вдягнену у військову форму часів СРСР, у більшості жителів та гостей райцентру асоціюється саме з «афганцями».

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Що сталося в Онуфріївському парку?

Днями до нас звернувся житель райцентру і розповів, що в парку, на дитячому майданчику вандали зруйнували гойдалку. Коли автор виїхав на місце, виявилося, що вандали тут зовсім ні до чого, а зруйнувала гойдалку звичайна корозія.

Гойдалка зроблена з чотирьох вертикальних труб, в верхній частині до кожної приварена металева пластина з отворами, до них за допомогою болтів кріпиться горизонтальна труба, в свою чергу до неї й кріпляться самі гойдалки. Так конструкція трохи складна, але це дає можливість перевозити гойдалку в розібраному вигляді.

Страницы

Подписка на RSS - Происшествия

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015