Происшествия

Аватар пользователя Официальный источник

Елекртичний травматизм

Мабуть більшість жителів нашого району бачили 11-12.04.2017 р. передачу по телевізору, де два школяра в м. Запоріжжя проникли на підстанцію 110/35 кВ з метою зробити екстремальне фото на фоні діючого обладнання підстанції. В результаті чого один хлопець від дії електричного струму загинув, а другий зараз знаходиться в лікарні.

Слід зрозуміти, що не тільки небезпечно торкатись струмовідних частин електрообладнання, але і наближатись на недопустиму відстань до струмовідних частин.

Аватар пользователя Официальный источник

В Кременчуге из руки мужчины достали 5-сантиметрового паразита

Аватар пользователя Официальный источник

До уваги жителів району!

З початку 2017 року з вини зловмисників повністю або частково знеструмлювалися 15 населених пунктів області в Благовіщенському, Маловисківському, Новоархангельському, Новоукраїнському та Добровеличківському районах. Найбільше постраждав Новоукраїнський район. Тут злодії залишали без електропостачання 9 сіл, для прикладу, в Глодосах вони розукомплектували одразу три трансформатори, у Комишуватому і Новомиколаївці по два.

Аватар пользователя Администратор

Дерева продовжують помирати

Два роки тому на сторінках сайту піднімалося питання «аварійних» дерев в Онуфріївському парку. Стаття називалася «Дерева помирають стоячи». В ній йшлося про аварійний стан дерева, яке розташоване за першим містком біля імпровізованого столика.

Так ось, днями воно все таки впало. Спочатку воно горіло, імовірно хтось підпалив сміття в дуплі, а потім переламалося і впало у воду. Далі писати нічого все прекрасно видно на фото.

Аватар пользователя Официальный источник

Будьте обережні з вогнем

Пожежонебезпечний період в лісовому господарстві розпочинається, коли в лісових насадженнях повністю сходить сніг з грунту і під дією плюсової температури підсихає лісова підстилка, яка являється головним та найнебезпечнішим джерелом появи вогню при недотриманні правил поведінки в лісових масивах.

Аватар пользователя Администратор

В Онуфріївці невідомі пошкодили пам’ятний знак

В 2015 році в центрі Онуфріївки, біля обеліску Слави було урочисто відкрито пам’ятний Знак воїнам інтернаціоналістам. Він представляє собою фігуру воїна, вдягнену у військову форму часів СРСР, у більшості жителів та гостей райцентру асоціюється саме з «афганцями».

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Що сталося в Онуфріївському парку?

Днями до нас звернувся житель райцентру і розповів, що в парку, на дитячому майданчику вандали зруйнували гойдалку. Коли автор виїхав на місце, виявилося, що вандали тут зовсім ні до чого, а зруйнувала гойдалку звичайна корозія.

Гойдалка зроблена з чотирьох вертикальних труб, в верхній частині до кожної приварена металева пластина з отворами, до них за допомогою болтів кріпиться горизонтальна труба, в свою чергу до неї й кріпляться самі гойдалки. Так конструкція трохи складна, але це дає можливість перевозити гойдалку в розібраному вигляді.

Аватар пользователя Официальный источник

Незаконна вирубка дерев

18 грудня 2016 року в лісосмузі  між селами Любівка та Попівка місцевими жителями та жителями м. Кременчука на замовлення однієї із Кременчуцьких “фірмочок” незаконно здійснювалася  вирубка дерев.

Аватар пользователя Официальный источник

Служба безпеки України застерігає громадян

З лютого 2014 року проти України триває збройна агресія Російської Федерації, від якої постраждали мільйони наших співвітчизників. Поряд із актами неприкритого насильства на тимчасово окупованих територіях Автономної республіки Крим, Донецької та Луганської областей, Росія застосовує й інші елементи гібридної війни. Одним із них є використання спецслужбами країни-агресора українців, які відвідують РФ .

Аватар пользователя Официальный источник

В Донецке оторвало ноги предателю-СБУшнику, которого обменяли на Владимира Жемчугова

Евгений Косяк остался без ног из-за взрыва автомобиля в Донецке 

Пострадавший вчера при взрыве автомобиля в центре оккупированной шахтерской столицы раньше работал в Службе безопасности Украины.

Об этом в своем блоге написал лидер российской партии "Другая Россия" Эдуард Лимонов, воспитавший на своей нацистской идеологии не одного боевика "ДНР" и "ЛНР".

По его словам, в 2014-м году Евгений Косяк, занимавший тогда должность замначальника следственного отдела УСБУ в Донецкой области, принимал участие в задержании Андрея Пургина и Павла Губарева.

Страницы

Подписка на RSS - Происшествия

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015