Онуфріївка

Опис нашої рідної Онуфріївщини

Аватар пользователя Официальный источник

В ДП "Онуфріївський лісгосп" розпочато базове лісовпорядкування

На території Державного лісового фонду «Онуфріївського  лісового господарства» розпочато базове лісовпорядкування яке є обов'язковим на всій території України та ведеться державними лісовпорядними організаціями.

У матеріалах лісовпорядкування дається якісна і кількісна характеристика кожної лісової ділянки, комплексна оцінка ведення лісового господарства, що є основою для розроблення на засадах сталого розвитку проекту організації та розвитку лісового господарства відповідного об'єкта лісовпорядкування.

Аватар пользователя Официальный источник

Небезпека виникнення лісових пожеж

Із встановленням теплої погоди зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Лісова охорона державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» звертається до населення, керівників фермерських господарств та відпочиваючих з проханням не підпалювати траву на господарських угіддях, пожнивні залишки на полях, в лісових масивах, вздовж транспортних доріг та  прилеглих територій  до лісових насаджень.

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Вокальній студії «Зорепад» 10 років

Вокальна студія «Зорепад» добре відома не тільки в Онуфріївському районі, але й за його межами. Колектив перемагав на районних, міських обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Керує цим чудовим колективом майстер своєї справи Аліна Науменко. Аліна Анатоліївна застосовує в колективі свою власну програму навчання, де крім вокалу вводяться уроки хореографії та акторської майстерності. Саме це допомагає отримувати перемоги в конкурсах, які являються сходинками, що долають діти підіймаючись на вершину майстерності.

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Торгівельний майданчик

В селищі Онуфріївка, а також у районі добре знають кафе «Світанок». Смачні страви, чудовий дизайн кафе, можна замовити музикантів. Колектив очолює Наталія Верба. Наталія Олександрівна вирішила не зупинятися на досягнутому.

Днями поруч з кафе відкрито майданчик де можна в тіні під парасольками поласувати морозивом, випити холодного квасу, пива чи інших напоїв.

Наталія Олександрівна запрошує відвідати її заклад – гарне обслуговування гарантує.

Аватар пользователя Официальный источник

Вітаємо з Днем захисту дітей!!

Лісівникам ДП «Онуфріївський лісгосп» в процесі роботи часто доводиться мати справу з школярами Онуфріївського району і навіть з малечею дитячих садків.
Аватар пользователя Официальный источник

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства визначено переможців конкурсу з охорони праці

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства підбили підсумки обласного галузевого конкурсу, який проходив у рамках Міжнародного дня охорони праці.
За його результатами переможцем у номінації «Кращий працівник» став Лук'яненко Анатолій Вікторович водій автотранспортних засобів  ДП “Онуфріївський лісгосп”.
Аватар пользователя Официальный источник

Підведення підсумків дитячих конкурсів малюнків і творів “Людина та ліс”

30 травня в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся другий етап підведення  підсумків та нагородження переможців дитячого конкурсу малюнків і творів на тему «Людина та ліс».
Аватар пользователя Официальный источник

Юні захисники лісу в гостях у лісівників Онуфріївщини!

29 травня 2019 року у мальовничому дворику лісового господарства державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» першокласників  Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів зустрів головний лісничий Косенко Михайло Григорович.

Михайло Григорович запитав учнів, як у них справи та запросив  на подвір’я підприємства де розповів дітям про роботу працівників лісового господарства. Діти активно спілкувалися, задавали  безліч питань стосовно лісівничої справи про основні завдання працівників лісової охорони.

Аватар пользователя Официальный источник

ПОЗАШКІЛЬНІ ГОСТИНИ У ЛІСІВНИКІВ ОНУФРІЇВЩИНИ

28 травня учні 3 класів Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів побували на екскурсії в Онуфріївському лісництві державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство». Лісничий Онуфріївського лісництва  Анна Григорівна Бойко радо зустріла юних школярів.

Анна Григорівна розповіла школярам про роботу Онуфріївських лісівників. В ході спілкування діти дізналися про основні завдання працівників державної лісової охорони, а саме: охорона лісових насаджень від пожеж, самовільних рубок, збереженням їх від шкідників, хвороб та інше.  

Аватар пользователя Официальный источник

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ВОГНЕМ!

Тільки б не скоїв ніхто йому лиха,
Бо до пожежі лиш крок.
Журно хита ліс деревами стиха:
«Більш не робіть помилок ».
  
Не розкладайте у спеку багаття,
Недопалки всі затушіть.
Не залишайте сміття і безладдя,
І не обламуйте віть.

«Валентина  Водяна»

 

Страницы

Подписка на RSS - Онуфріївка

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015