Криминал

Аватар пользователя Администратор

Вандали 21 сторіччя

Днями на сайті була замітка про те, як мешканці двоповерхового будинку зробили красу для себе та оточуючих, але на жаль, під час новорічних свят відбулися і більш сумні випадки.

Перед новорічними святами невідомі спиляли на місцевому кладовищі ялинку, навряд чи для себе, скоріш за все на продаж. І, мабуть, хтось купив собі таку «святкову» ялинку. Народна мудрість трактує це дуже негативно, в народі кажуть, що може бути біда як у того хто пиляв, так і того хто купив.

Аватар пользователя Официальный источник

Сучасне рабство: жителів Кіровоградщини застерігають

За визначенням Ради Європи, «торгівля людьми – незаконний акт, що здійснюється особою, яка спрямовано чи неспрямовано схиляє громадянина третьої країни виїхати в іншу країну шляхом використання обману чи іншої форми насильства або ж шляхом зловживання залежним становищем цього громадянина чи своїм адміністративним статусом».

Торгівля людьми – це одна із сучасних форм рабства, що включає в себе домашнє рабство, примусові шлюби, боргову кабалу, примусове зайняття проституцією чи участь у виготовленні порнографічної продукції, нестерпні форми праці тощо.

Аватар пользователя Официальный источник

До уваги жителів району!

З початку 2017 року з вини зловмисників повністю або частково знеструмлювалися 15 населених пунктів області в Благовіщенському, Маловисківському, Новоархангельському, Новоукраїнському та Добровеличківському районах. Найбільше постраждав Новоукраїнський район. Тут злодії залишали без електропостачання 9 сіл, для прикладу, в Глодосах вони розукомплектували одразу три трансформатори, у Комишуватому і Новомиколаївці по два.

Аватар пользователя Официальный источник

Незаконна вирубка дерев

18 грудня 2016 року в лісосмузі  між селами Любівка та Попівка місцевими жителями та жителями м. Кременчука на замовлення однієї із Кременчуцьких “фірмочок” незаконно здійснювалася  вирубка дерев.

Аватар пользователя Официальный источник

Служба безпеки України застерігає громадян

З лютого 2014 року проти України триває збройна агресія Російської Федерації, від якої постраждали мільйони наших співвітчизників. Поряд із актами неприкритого насильства на тимчасово окупованих територіях Автономної республіки Крим, Донецької та Луганської областей, Росія застосовує й інші елементи гібридної війни. Одним із них є використання спецслужбами країни-агресора українців, які відвідують РФ .

Аватар пользователя Официальный источник

В Донецке оторвало ноги предателю-СБУшнику, которого обменяли на Владимира Жемчугова

Евгений Косяк остался без ног из-за взрыва автомобиля в Донецке 

Пострадавший вчера при взрыве автомобиля в центре оккупированной шахтерской столицы раньше работал в Службе безопасности Украины.

Об этом в своем блоге написал лидер российской партии "Другая Россия" Эдуард Лимонов, воспитавший на своей нацистской идеологии не одного боевика "ДНР" и "ЛНР".

По его словам, в 2014-м году Евгений Косяк, занимавший тогда должность замначальника следственного отдела УСБУ в Донецкой области, принимал участие в задержании Андрея Пургина и Павла Губарева.

Аватар пользователя Официальный источник

Грабители, пытаясь скрыться от кременчугских патрульных, попали в ДТП: один погиб, трое в больнице

Полицейские гнались за преступниками из центра Кременчуга до Александрии

Грабители, пытаясь скрыться от кременчугских патрульных, попали в ДТП. Как сообщает пресс-служба полиции Кременчуга, это произошло сегодня, 27 сентября, в обеденное время.   

Аватар пользователя Официальный источник

В Онуфріївці вимагають кошти під виглядом податківців

Олександрійська ОДПІ повідомляє, що в Онуфріївці мають місце провокації та вимагання грошей у посадових осіб підприємств і підприємців.

За численними повідомленнями керівників і бухгалтерів підприємств та підприємців  до суб'єктів господарювання телефонують невідомі особи, і, представляючись керівництвом Онуфріївського відділення Олександрійської ОДПІ, або діючи нібито від його імені, вимагають значну суму коштів для надання певних преференцій у бізнесі та упередження небажаних фінансових санкцій, що можуть бути виявлені в ході нібито київської перевірки.

Подписка на RSS - Криминал

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015