Зустріч з фахівцями управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та представником громадської організації «Десяте квітня» Володимиром Кудрею

Аватар пользователя Официальный источник

Вчора , 11 липня, для внутрішньо переміщених  осіб,  що  проживають  на  території Онуфріївського  району, районною філії обласного центру зайнятості організована зустріч з фахівцями управлінням  праці  та  соціального  захисту  населення райдержадміністрації та  представником  громадської організації «Десяте  квітня»  Володимиром Кудрею.

Вадим Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості районної філії обласного центру зайнятості, поінформував про роботу, яку проводить служба зайнятості з внутрішньо переміщеними особами щодо сприяння їхньої зайнятості. Обговорювалися й про переваги тих послуг, які пропонуються державною службою зайнятості, зокрема, оволодіння новою професією або підвищення кваліфікації шляхом професійного навчання.

      Крім того під час заходу мова йшла й про адресні та нові форми роботи служби зайнятості, що спрямовані на забезпечення зайнятості громадян, які вимушено перемістилися зі східних областей України.

Під час зустрічі внутрішньо переміщені особи дізналися про діяльність громадської організації, спектр безкоштовних послуг, які надаються ГО «Десяте квітня», обговорювали проблеми, з якими вони стикаються на даний час, проживаючи на території району. Вони  відзначили головні проблеми внутрішньо переміщених осіб, що на сьогодні потребують вирішення, – забезпечення житлом та робочими місцями.

Присутні мали можливість розповісти про свої життєві ситуації, здобуті професії та трудовий шлях, особисті професійні якості та можливості

Крім цього, охочі мали змогу отримати корисну інформацію, зокрема, щодо діючих державних програм, що спрямовані на соціальний захист цих громадян, змінами в законодавстві, що стосуються реалізації прав переселенців, нормами чинного законодавства щодо  міграційних, житлових, земельних та інших майнових питань, а також оформлення та відновлення втрачених документів та ін.

Наголошувалось, що адаптація внутрішньо переміщених осіб на нових місцях проживання, це двосторонній процес, який має передбачати як власне інтегрування у суспільстві, так і зворотній – зацікавленість органів місцевого самоврядування у повноцінній інтеграції своїх нових мешканців. Одна з учасниць заходу зазначила: «Зустріч була цікавою та інформативною, ми поговорили про проблеми, з якими стикаємось. Ми відчуваємо, що місцеві мешканці намагаються нам допомагати  та адаптуватися на новому місці, їм не байдужа наша доля. Проте для нас важливо бути почутими органами влади та місцевого самоврядування».

Наприкінці заходу запрошені висловили вдячність організаторам заходу і запевнили, що спілкування, обмін досвідом, визначення спільних пріоритетів та підтримка оточуючих саме те, що необхідно внутрішньо переміщеним особам у цей непростий час.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ______    ____    ____  
/'_ `\ /'_ `\ /\ ___\ /'___\ /'___\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/ /\ \__/ /\ \__/
\ \___, \ \/_> _ <_ \ \___``\ \ \ _``\ \ \ _``\
\/__,/\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \
\ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015