Змагання з волейболу на приз Миколи Онопи

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Щороку в Онуфріївському районі, напередодні новорічних свят, проводяться районні змагання з волейболу на приз нашого земляка, Героя Радянського Союзу Миколи Онопи. Микола Савелійович народився 18 листопада 1913 року в селі Василівка. Воював з 1941 по 1945 рік, неодноразово поранений. Особливо відзначився під час боїв за Угорщину за що був нагороджений найвищою нагородою – званням Героя.

В спортивній боротьбі за приз М.С. Онопи прийняли участь чотири команди: Онуфріївський «Рубін», Камбурліївський «Темп», «Чайка 1», «Чайка 2» з Успенки. Після серії спортивних двобіїв визначилися фіналісти, ними виявилися команда «Рубін» і «Темп». Фінальна гра була досить напруженою, обидві команди, будь за що намагалися виграти.

Спочатку спортивна Фортуна була на боці господарів, але потім команда почала спорити з арбітром зустрічі. Нервове напруження, а також втома, Онуфріївчани грали відразу після зустрічі з «Чайкою», а команда Камбірліївки в цей час змогла відпочити, стали причиною того, що «Рубін» поступився і переможцем змагань став «Темп».

Команда райцентру зайняла друге місце, Успенська «Чайка» отримала бронзу. Нагородив команди і вручив приз переможцю завідувач сектору молоді та спорту Онуфріївської райдержадміністрації Сергій Чаун.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     _    ____    __   
/'_ `\ /'_ `\ /' \ /'___\ /'__`\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\ \__/ /\_\L\ \
\/_> _ <_ \/_> _ <_ \/_/\ \ \ \ _``\ \/_/_\_<_
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015