Змагання з футболу на приз Миколи Сокура

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

24 серпня, в День незалежності України, о десятій годині ранку, в селі Куцеволівка відбулися змагання команд ветеранів на Кубок пам’яті земляка Миколи Сокура.

Перед початком серії ігор перед присутніми виступила Куцеволівський сільський голова Любов Перепеляк. Любов Григоівна подякувала командам які будуть брати участь у розіграшу призу і запросила до слова голову Онуфріївської районної адміністрації Сергія Самородченко. Сергій Миколайович поздоровив присутніх з Днем Незалежності і побажав гарної гри. Багато теплих слів про Миколу Сокура сказав представник районної федерації футболу Анатолій Голобородько. Розповів Анатолій Микитович про життя і трудовий шлях Миколи Івановича Сокура, який працював в Куцеволівці секретарем партійної організації і головою колгоспу. Був великим шанувальником спорту, грав в місцевій команді «Дніпро». Саме завдяки його зусиллям «Дніпро» зміг завоювати чемпіонське звання.

Участь у розіграшу кубку прийняли три команди: місцевий «Дніпро», млинківська «Нива» і деріївський «Граніт». Так як грали ветерани, то тайми були скорочені, по 15 хвилин. Першими грали «Граніт» і місцевий «Дніпро», в цій зустрічі перемогу з рахунком 2:0 отримали господарі поля, «дубль» записав на свій особистий рахунок Євген Макаренко. В другому двобію зустрічалися «Нива» і «Граніт» і знову спортивна Фортуна була не на боці команди Деріївки. З рахунком 1:0 виграла «Нива».

В фінальній зустрічі грали команди переможці, сама зустріч не змогла виявити переможця і закінчилася з рахунком 0:0. Після серії післяматчевих пенальті перемогу з рахунком 3:1 здобула команда «Дніпро». Крім того грошовими преміями були нагороджені найкращі футболісти всіх команд. Після завершення розіграшу та нагородження присутніх частували чудовою юшкою та кашею. Захід пройшов на досить високому рівні, шкода тільки що на свято приїхали тільки команди сусідніх сіл.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     ____    ____    __   
/'_ `\ /'_ `\ /'___\ /'___\ /'__`\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \__/ /\ \__/ /\_\L\ \
\/_> _ <_ \ \___, \ \ \ _``\ \ \ _``\ \/_/_\_<_
/\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015