Зліт шкільних лісництв

Аватар пользователя Официальный источник

25 травня 2017 року на базі ДП «Оникіївський лісгосп» відбувся ІХ обласний зліт 17 учнівських об'єднань з усієї  Кіровоградщини.  Державне підприємство « Онуфріївський лісгосп» представляло шкільне лісництво «Первоцвіт», яке організоване на базі Онуфріївського лісництва та учнів Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів Злакоман Віктора, Щербачук Юлії, Письменної Олександри, Берест Віталія під керівництвом  Зінченко Людмили Миколаївни.   

     Головна мета зльоту – це обмін досвідом між шкільними лісництвами та популяризація практичних результатів їх роботи, формування екологічної свідомості особистості, проведення тренінгів щодо підготовки лідерів  учнівських лісництв до практичної та експериментально-дослідницької роботи в галузі лісового господарства, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, профорієнтаційна пропаганда серед молоді, підвищення  фахового рівня керівників учнівських лісництв, поширення кращого досвіду роботи учнівських лісництв.               

      При відкритті зльоту напутнє слово молодій порослі лісівників прозвучало від очільника лісової галузі області Наталії Ревенко. Взяли участь у  роботі зльоту голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та голова облради Анатолій Чорноіваненко. Підтримували молодь у конкурсній боротьбі педагоги, директори та головні лісничі лісгоспів. 

    Програма зльоту була змістовною та цікавою. Це і урочисте відкриття зльоту, презентація шкільного лісництва, оцінювання виставки досягнень учнівського лісництва, практична робота з питань лісознавства, екології та біології, а також тестування щодо участі у міжнародному конкурсі «Молодь в лісах Європи».    

    Звісно, напередодні зльоту було і хвилювання, але з всіма завданнями Онуфріївська команда «Первоцвіт» справилася добре, отримавши за виставку досягнень лісництва заслужене почесне ІV місце. Юні лісівники отримали від організаторів відзнаки й подарунки. Незабутніми залишилися враження в учасників зльоту, збільшився багаж знань, розширилося коло нових друзів.           

      Учнівське лісництво це осередок формування справжніх природолюбів, дбайливих господарів лісу. Це майбутнє лісової галузі, вважає директор ДП «Онуфріївський лісгосп» Валентина Здебська. Щиро вдячна кожному учаснику  та їх керівнику, за високий рівень підготовки до зльоту.

 

 

 

 Головний лісничий

ДП «Онуфріївський лісгосп»            М.Косенко

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     ____    ____   __ __     __   
/\ \\ \ /'___\ /'___\ /\ \\ \ /'_ `\
\ \ \\ \ /\ \__/ /\ \__/ \ \ \\ \ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \ \ _``\ \ \ _``\ \ \ \\ \_ \/_> _ <_
\ \__ ,__\ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015