Зійшла Попівська футбольна «Зоря»

Аватар пользователя Администратор

В минулому Попівка була досить заможним селом, тут вирувало життя в тому числі й спортивне: волейбол, баскетбол, хокей, ну і звичайно на першому місці футбол. Місцева «Зоря» була однією з найсильніших футбольних команд району. Організував команду і був її першим тренером великий прихильник цього виду спорту Леонід Харченко.

В період «розквіту» команда неодноразово виборювала чемпіонські кубки. Але до недавнього часу все це було в минулому: команди в селі не було, футбольне поле заросло бур’янами. Тому сільський голова Тетяна Селегей при підтримці місцевих спонсорів, серед яких  є колишні футболісти та гарячі вболівальники вирішили відродити футбольну славу Попівки. Старий стадіон привели до ладу і 21 серпня провели спортивне свято.

Перед початком свята гості мали можливість оглянути стенд, який розповідав про спортивне життя Попівської «Зорі». На свято були запрошені: представник народного депутата Олеся Довгого, який подарував сільській громаді футбольні м’ячі, голова районної ради Тетяна Уткіна, керівник ДП «Онуфріївський лісгосп» Валентина Здебська, голови фермерських господарств.

Але родзинкою свята був футбольний матч. Пятьдесят років тому в фіналі районного чемпіонату зустрілися Зибківська «Ракета» та місцева «Зоря», але спортивна Фортуна була на боці команди «Ракети». Ветерани обох команд вирішили повторити ту гру.

В першому таймі атакували як господарі поля так і гості, але не зважаючи на те, що команда Попівки була трохи активнішою на перерву команди пішли з рахунком 0:0.

В другому таймі господарі поля змогли забити гостям гол, але Зибківчани досить швидко відігралися, тому долю зустрічі вирішували післяматчеві пенальті.  За результатом серії одинадцятиметрових перемогу отримала команда «Зорі». По закінченню товариського матчу футболісти були нагороджені медалями.

Однозначно свято вдалося, а Попівка довела що її стадіон може приймати ігри районного чемпіонату, часто в один день проходить декілька зустрічей і приходиться грати одночасно на декількох полях. Будемо надіятися на те, що скоро Попівська «Зоря» зійде на футбольне небо і засяє яскравою зірочкою.