Зимове спортивне свято в Камбурліївці

Аватар пользователя Администратор

10 лютого в селі Кммбурліївка проводилися змагання зимової першості Онуфріївського району по волейболу серед жіночих команд та змагання з настільного тенісу і шашок. Змагання проводилися відразу в двох приміщеннях: волейболісти змагалися в спортивному залі, до речі одному з кращих в районі, а шахісти та тенісисти в фойє Будинку культури.

На жаль, змагання такого рівня в райцентрі провести неможливо, бо відсутнє приміщення, звичайно є спортивний зал товариства «Колос», але в ньому багато років не продився навіть поточний ремонт, та й місця там мало. Тому прийшлося б проводити змагання в два етапи. Зараз в Онуфріївці планується переобладнати під спортивний комплекс приміщення колишнього кінотеатру «Мрія», тоді райцентр зможе на достойному рівні проводити такі спортивні змагання.

Участь в змаганнях зимової першості приймали чотири волейбольні команди району: «Темп» Камбурліївка, «Рубін» Онуфріївка, «Чайка» Успенка, «Метеор» Зибкове. В першому спортивному двобії зустрілися «Чайка» і «Метеор», перемогла команда Успенки з рахунком 2:1. В другій зустрічі «Чайка» перемагає «Темп» також з рахунком 2:1.

Команда райцентру в першій зустрічі перемогла «Метеор» з рахунком 2:0. в другій зустрічі перемога також була за командою Онуфріївки, «Рубін» з рахунком 2:1 переміг місцевий «Темп». Наступною була зустріч з командою Успенки, в ній перемога також була за дівчатами Онуфріївки, «Рубін» переміг з рахунком 2:0, ця гра принесла команді перемогу в зимовій першості.

Камбурліївський «Темп» переміг команду Зибкового і господарі майданчика посіли друге місце, бронзу отримала команда Успенки.

В змаганнях шашкістів та тенісистів прийняли участь п’ять команд району: Камбурліївка, Онуфріївка, Вишнівці, Куцеволівка Зибкове. Серед шашхістів найсильнішою виявилася команда Куцеволівки, друге місце зайняла команда Вишнівців, третє команда райцентру. В особистому заліку найсильнішими шахістами району стали Василь Шульга, Костянтин Зубков, Андрій Житний.

В змаганні по настільному тенісу найсильнішою виявилася команда господарів свята, друге місце посіла команда Онуфріївки. Бронзу отримала команда Куцеволівки. Найсильнішими серед тенісистів були Валентин Курлюк з Онуфріївки та Кристина Ліненко з Зибкового.

По закінченню змагань переможці отримали нагороди від завідувача сектору молоді та спорту Онуфріївської РДА Сергія Чауна.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     __     ___     __     __   
/'___`\ /'_ `\ /'___`\ /'_ `\ /'_ `\
/\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/// /__ \ \___, \ \/_/// /__ \/_> _ <_ \ \___, \
// /_\ \ \/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \
/\______/ \ \_\ /\______/ \ \____/ \ \_\
\/_____/ \/_/ \/_____/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015