Зимова перевірка бджолиної пасіки

Аватар пользователя Официальный источник

Від того, як бджолині сім'ї перезимують, значною мірою залежить їхня продуктивність у наступному сезоні. Саме взимку вони слабшають, іноді гинуть. Успішною вважають зимівлю, коли сім'ї не тільки зберігаються до весни, а й залишаються здоровими, сильними, життєздатними, енергійно вирощують, розплід й розвиваються.

Так, працівники державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» провели періодичний контроль життєдіяльності бджіл в зимовий період. Для цього вулики прослуховували спеціальною трубкою. Добре чутний гул в вуликах це доказ про те, що з бджолами все в порядку. Перевіряли вентиляцію та запаси їжі для бджіл.

Бджолина пасіка розміщена на території лісгоспу, яка з одного боку закрита огорожою щоб захищать вулики від вітру і сильних протягів. У той же час до вуликів з іншої сторони надходить сонячне світло.  

 

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївське лісове господарство»

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __    ________   ___     __     _   
/\ \\ \ /\_____ \ /'___`\ /'__`\ /' \
\ \ \\ \ \/___//'/' /\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\_, \
\ \ \\ \_ /' /' \/_/// /__ \/_/_\_<_ \/_/\ \
\ \__ ,__\ /' /' // /_\ \ /\ \L\ \ \ \ \
\/_/\_\_/ /\_/ /\______/ \ \____/ \ \_\
\/_/ \// \/_____/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015