ЗІ СВЯТОМ – ДНЕМ БУХГАЛТЕРА УКРАЇНИ!

Аватар пользователя Официальный источник

Щиро вітаю з професійним святом Днем бухгалтера бухгалтерський, економічний відділи підприємства та пенсіонерів галузі.

Людина з цією професією завжди впевнена в собі та відповідальна, терпелива та виважена. Саме такий колектив бухгалтерів працює в ДП «Онуфріївський лісгосп». Очолює бухгалтерський підрозділ лісгоспу головний бухгалтер Агафонов Олександр Васильович, який не дивлячись на свій молодий вік, своїми професійними знаннями довів, що означає почуватися у світі цифр, як риба у воді. Робота з цифрами це не легковажна ідилія, а велика відповідальність, від якої залежить доля підприємства. Головний економіст – Сисой Олександр Олександрович та бухгалтери - Плахотна Лілія Григорівна, Берун Валентина Степанівна, Зайцева Надія Іванівна, Водяна Валентина Іванівна, Берлова Тетяна Ігорівна, Дупай Лариса Анатоліївна професійно виконують свою роботу пов’язану з економічним та бухгалтерським обліком.

        В День бухгалтера України бажаю Вам, щоб Ваше життя було світлим і радісним. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність та уміння творити добро. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а у справах – мудрість та виваженість. Зичу Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Хай здоров'я та добробут не минають Вашу родину, а доброта і милосердя – Ваших сердець.

 

 

З повагою від колективу:

 Директор  ДП «Онуфріївський лісгосп» О.Деркач                                          

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _     __     __    __ __     ____  
/' \ /'_ `\ /'_ `\ /\ \\ \ /'___\
/\_, \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\ \__/
\/_/\ \ \/_> _ <_ \ \___, \ \ \ \\ \_ \ \ _``\
\ \ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \__ ,__\ \ \ \L\ \
\ \_\ \ \____/ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015