Життя всім людям дарує природа, а подарунок від неї – дожити до поважного віку

Аватар пользователя Официальный источник

Сьогодні 14 серпня  директор ДП «Онуфріївський лісгосп» Олег Деркач  та голова профкому  Олександр Агафонов завітали до Костевича Сергія Леонідовича з квітами та подарунками щоб привітати лісівника, учасника бойових дій, інваліда війни  з Днем народження!

Адже Сергій Леонідович приймав участь в Великій Вітчизняній війні, в визволенні рідної Батьківщини від жорстокої німецької навали. Тоді, ще зовсім молодим юнаком, він пізнав всю гіркоту воєнного лихоліття. Відразу після війни закінчив Чорноліську лісну школу,  а потім вступив на заочне навчання в Чугуєво-Бабчанський лісовий техніку та з 1949 року розпочав свій трудовий шлях в лісовій галузі  працювавши майстром лісових культур, техніком лісоводом, помічником лісничого. 12 років пропрацював на посаді лісничого Онуфріївського лісництва та в 1992 році пішов на заслужений відпочинок отримавши статус пенсіонер. Але й до цього часу постійно переймається справами лісівників.

Шановний Сергій Леонідович! З нагоди вашого 91-го дня народження прийміть найкращі привітання від лісівників державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» бажаємо вам здоров'я, миру, злагоди у хаті, радість на серці і хліб на столі.  

Найбільший лісу захисник,
Звичайно, друже, - це лісник.
Ця професія уваги потребує.
Лісник же нас увагою дивує.
Знає він без заперечень мову лісову
Кожне деревце, дубок, берізку молоду.
Плекає ліс, немов найближчую людину,
Як матір рідну, як свою родину.

 

З повагою від колективу:

Директор ДП «Онуфріївський лісгосп»      О.В.Деркач

Голова профкому                                             О.В.Агафонов

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______   ________  ____    ___     ___   
/\ ___\ /\_____ \ /'___\ /'___`\ /'___`\
\ \ \__/ \/___//'/' /\ \__/ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \
\ \___``\ /' /' \ \ _``\ \/_/// /__ \/_/// /__
\/\ \L\ \ /' /' \ \ \L\ \ // /_\ \ // /_\ \
\ \____/ /\_/ \ \____/ /\______/ /\______/
\/___/ \// \/___/ \/_____/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015