Збір лісового насіння

Аватар пользователя Официальный источник

Осінь – це чудова пора року. Часто її називають золотим періодом тому що все навколо покривається золотом. Для лісівників це особливий період.

Основною умовою створення господарсько-цінного лісового насадження є забезпечення підприємства високоякісним насінням. Заготівля високоякісного насіння, його переробка і зберігання необхідно для виконання лісокультурних робіт та досягнення високих показників у робіт з лісовідновлення та лісорозведення.

У кінці вересня на початку жовтня у державних підприємствах, розпочалася заготівля насіння головних лісоутворюючих порід, від якості якого залежить майбутній посадковий матеріал.

До заготівлі лісового насіння на наступний рік долучилися працівники лісництв. Працівниками лісгоспу було виконано план по заготівлі жолудя на 150%.

         На сьогоднішній день на підприємстві заготовлено, згідно плану, насіння дуба звичайного та клена гостролистого, також планується заготовити цього року насіння сосни звичайної.

         Відібравши середній зразок насіння відправляємо в ДО «Український лісовий селекційний центр» та отримуємо посвідчення про якість зібраного насіння.

Після цього насіння  складають на зберігання у спеціально пристосованому приміщенні для майбутнього висіву на розсаднику.

 

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп» О.Явтушенко

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     _     ___    ________ 
/'_ `\ /'_ `\ /' \ /'___`\ /\_____ \
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\_\ /\ \ \/___//'/'
\/_> _ <_ \ \___, \ \/_/\ \ \/_/// /__ /' /'
/\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \ // /_\ \ /' /'
\ \____/ \ \_\ \ \_\ /\______/ /\_/
\/___/ \/_/ \/_/ \/_____/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015