Завдяки міні-ярмарку вакансій безробітна стала співробітницею Онуфріївської центральної районної лікарні

Аватар пользователя Официальный источник

Ярмарки (міні-ярмарки) вакансій – заходи, що проводяться в Онуфріївській районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості та спрямовані на поєднання інтересів шукачів роботи та роботодавців, не втрачають своєї актуальності. Саме у рамках цих заходів відбувається безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними, що дає ефективний результат. Шукачі роботи мають можливість запропонувати свої професійно-кваліфікаційні якості, а роботодавці – обрати саме тих працівників, які необхідні їхньому підприємству.

Днями на замовлення центральної районної лікарні у приміщенні Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. На початку заходу фахівці районної філії ознайомили присутніх із станом місцевого ринку праці, актуальними вакансіям та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників.

 Представники роботодавця поінформували присутніх проте, що на сьогодні необхідні працівники за професією молодша медична сестра (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін). Також працівники лікарні надали вичерпну інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів за кожною із заявлених вакансій, а також відповіли на питання, які цікавили безробітних. У результаті міні-ярмарку було видано одне направлення на працевлаштування.

 

Н. Скляренко, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     __    ______    ___   
/\ ___\ /'_ `\ /'__`\ /\ ___\ /'___`\
\ \ \__/ /\ \L\ \ /\_\L\ \ \ \ \__/ /\_\ /\ \
\ \___``\ \ \___, \ \/_/_\_<_ \ \___``\ \/_/// /__
\/\ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ // /_\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/ /\______/
\/___/ \/_/ \/___/ \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015