Засідання робочої групи

Аватар пользователя Официальный источник

14 червня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Самородченко С.М. проведено засідання робочої групи по виконанню завдань щодо збільшення фонду оплати праці та підвищення  рівня середньомісячної заробітної плати. На засіданні робочої групи були присутні начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду в Онуфріївському районі та запрошений керівник ТОВ «Станція Придніпровська» Сухина Л.М.

Під час засідання було розглянуто питання збільшення фонду оплати праці та підвищення рівня середньомісячної заробітної плати на підприємстві.

Як зазначив голова райдержадміністрації Самородченко С.М., у ТОВ «Станція Придніпровська» знаходиться у користуванні 500 га водного дзеркала то і відповідно заробітна плата працівників підприємства повинна бути не менше 5000,00 грн. А фактично заробітна плата штатного працівника за травень 2017 року становить 3200,00 грн., в той час як заробітна плата по обліковому колу сільськогосподарських підприємств району становить5382,92 грн. Сухина Л.М. надала пояснення, що на даний час немає коштів, зростає кредиторська заборгованість, потребують реконструкції водно-очисні споруди.

За результатами засідання дано доручення: запросити засновника ТОВ «Станція Придніпровська» Марченко А.В., для вирішення питання підвищення рівня середньомісячної заробітної плати на підприємстві, на наступну нараду, яка відбудеться 19 червня 2017 року.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    __     __    ______    _   
/'___\ /'_ `\ /'__`\ /\ ___\ /' \
/\ \__/ /\ \L\ \ /\_\L\ \ \ \ \__/ /\_, \
\ \ _``\ \ \___, \ \/_/_\_<_ \ \___``\ \/_/\ \
\ \ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \_\
\/___/ \/_/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015