Засідання координаційної ради з питань запобігання насиллю в сім’ї, дотримання прав дитини та гендерної рівності

Аватар пользователя Официальный источник

29 березня 2019 року  в  Онуфріївській  районній  державній адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання насиллю в сім’ї, дотримання прав дитини та гендерної рівності. У засіданні взяли участь представники управління соціального захисту населення та відділу освіти райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. 

       Учасниками засідання координаційної ради були розглянуті питання щодо недопущення насилля в сім’ї, дотриманні прав дитини  та гендерної рівності.  Означено найбільш болючі питання, які необхідно вирішити в сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, складено план спільних дій для їх вирішення.

   Згідно порядку денного, учасники засідання розглянули ряд питань, особливо закцентувавши увагу на запобіганні гендерній дискримінації на ринку праці та випадках дискримінації при встановленні трудових відносин.

У свою чергу В.Крамаренко наголосив на тому, що забезпечення рівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави є важливою умовою реалізації прав людини. Поінформував присутніх про ситуацію на місцевому ринку праці,  окреслив шляхи вирішення питання працевлаштування безробітних жінок, в тому числі жінок з дітьми віком до 6 років та одиноких багатодітних жінок та ін. 

За результатами проведеного засідання визначено основні  напрямки діяльності для забезпечення гендерної рівності в районі та  спільні заходи щодо подолання дискримінаційних проявів.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ________  ______   ________   __   
/\_____ \ /\_____ \ /\ ___\ /\_____ \ /'_ `\
\/___//'/' \/___//'/' \ \ \__/ \/___//'/' /\ \L\ \
/' /' /' /' \ \___``\ /' /' \ \___, \
/' /' /' /' \/\ \L\ \ /' /' \/__,/\ \
/\_/ /\_/ \ \____/ /\_/ \ \_\
\// \// \/___/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015