Засідання колегії

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В адмінбудинку відбулося що недільне засідання. На початку засідання голова Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Самородченко поздоровив присутніх з початком нового навчального року. Кращим керівникам сільськогосподарських підприємств Миколі Красоті та Олександру Дзюбі були вручені грамоти. На порядку денному були наступні питання:

 1. Про підготовку агропромислового комплексу Онуфріївського району до осінньо-полових робіт
 2. Профілактичні щеплення як основний засіб профілактики інфекційних захворювань
 3. Про стан виконавчої дисципліни організацій, виконання завдань визначених Актами і за дорученням Президента України та Кабінету Міністрів, розпоряджень і доручень голів обласних та районних державних адміністрацій на перше півріччя.

По всім питанням були прийняті відповідні рішення та надані доручення профільним відділам та спеціалістам

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _    ________   _    ______  
/'_ `\ /' \ /\_____ \ /' \ /\ ___\
/\ \L\ \ /\_, \ \/___//'/' /\_, \ \ \ \__/
\/_> _ <_ \/_/\ \ /' /' \/_/\ \ \ \___``\
/\ \L\ \ \ \ \ /' /' \ \ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ /\_/ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_/ \// \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015