Заробітна плата по Онуфріївському району за І квартал 2018 року

Аватар пользователя Официальный источник

Головне управління статистики у Кіровоградській області повідомляє,
що середньомісячна номінальна заробітна плата, нарахована одному штатному працівнику Онуфріївського району, по підприємствах, установах, організаціях (юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) за І квартал 2018р. порівняно з відповідним періодом 2017р. зросла на 14,5% і становила 5164 грн, що в 1,4 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн).

Рівень заробітної плати по району становив 80,5% середнього рівня
по Кіровоградській області.

 

Головне управління статистики у Кіровоградській області

 

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Недавно голова РДА заявляв на зборах (коли приїзджали "агітатори" обєднання громад), що не вистачає в районі рециклера і тоді "як заживемо". Так він хоч би глянув з вікна сьогодні 14.06.18 як кладуть асфальт по вул. Центральна - видули сміття з ямки, залили поверх мокрої землі смолою, краї ямок ніхто не обробляє, асфальт горбом кладуть і не в межах ямки, а більше (скоріше за все, щоб площа більшою казалась, щоб більше асфальту списати, а те що не встигнуть сьогодні покласти, те викинуть в посадці). Так який йому ще рециклер потрібен? Якщо ні голова РДА, ні селищний голова не стані проконтролювати на що ідуть гроші, і якість наданих робіт і послуг. Знову "закопають" гроші, а потім казатимуть, що грошей на ремонт доріг не має. Може треба раціональніше їх використовувати?
Аватар пользователя Администратор

Завтра відповідаємо на ваше питання
Аватар пользователя Гость

можна не відповідати, висновки я вже давно зробив

Добавить комментарий

 ________   ___    __ __    ________   ___   
/\_____ \ /'___`\ /\ \\ \ /\_____ \ /'___`\
\/___//'/' /\_\ /\ \ \ \ \\ \ \/___//'/' /\_\ /\ \
/' /' \/_/// /__ \ \ \\ \_ /' /' \/_/// /__
/' /' // /_\ \ \ \__ ,__\ /' /' // /_\ \
/\_/ /\______/ \/_/\_\_/ /\_/ /\______/
\// \/_____/ \/_/ \// \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015