ЗАПОБІГТИ ЛІСОВІЙ ПОЖЕЖІ - СВЯТИЙ ОБОВ´ЯЗОК КОЖНОГО ЛІСІВНИКА

Аватар пользователя Официальный источник
Враховуючи  нинішню спекотну погоду ДП «Онуфріївський лісгосп» мобілізував всі свої сили щодо недопущення виникнення  пожеж в лісових насадженнях.
Станом на 01.07.2019 року лісовою охороною підприємства створено 55 км мінералізованих смуг, проведено догляд за мінералізованими смугами протяжністю 350 км . Всі в'їзди до лісових насаджень облаштовані шлагбаумами та попереджувальними знаками, про заборону входу та проїзду в ліс. Лісова охорона підприємства задіяна до постійного контролю і патрулювання щодо охорони і захисту лісів. Активізували роботу з попередження та негайної ліквідації лісових пожеж.
Підприємство забезпечило постійну готовність до використання пожежної та спеціальної техніки і обладнання, а також особового складу підрозділів, аварійно-рятувальних сил для їх можливого залучення до гасіння лісових пожеж. Створені необхідні запаси паливо-мастильних матеріалів для забезпечення робіт в районі лісових пожеж.
Лісовою охороною постійно проводиться просвітницька та роз’яснювальна робота щодо належного поводження в лісах. Будьте обережні з вогнем!
Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   __     __    __ __     _   
/\_____ \ /'_ `\ /'_ `\ /\ \\ \ /' \
\/___//'/' /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_, \
/' /' \/_> _ <_ \/_> _ <_ \ \ \\ \_ \/_/\ \
/' /' /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \ \
/\_/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \_\
\// \/___/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015