Закінчився сезон полювання 2018 – 2019 рр.

Аватар пользователя Официальный источник

Мисливське господарство ДП «Онуфріївський лісгосп» займає 3080 га угідь. Сама природа поєднала фауну з лісом, адже життя більшості тварин у нашій місцевості нероздільне з лісом, який  є для них надійною домівкою. І саме тут вони знаходять захист та  основний корм.

Якщо ти відчуваєш себе справжнім природолюбом, охоронцем природи, який у своєму житті врятував життя бодай однієї тварини, захистив від холоду чи врятував від голодної смерті навіть маленьку пташину, то вважай, що життя твоє прикрашене благородним вчинком і живеш ти не марно.

Хочемо, щоб кожний мисливець підтримував добру традицію – відпрацювавши певні дні, обладнуючи годівниці, заготовляючи та підвозячи корм для диких тварин, тоді й чисельність тварин зросте до рівня європейських країн.

20 січня 2019 року закінчується сезон полювання.

Згідно Закону України «Про мисливське господарство та полювання» для своєчасного проведення оперативної обробки інформації щодо кількості добутої дичини в минулому мисливському сезоні, кожен мисливець зобов’язаний здати до 01.06.2019р. заповнені контрольні картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання.

       Пам'ятайте: своєчасно здавши контрольну картку ви виконаєте свій обов’язок по наданню статистичних даних про добуту дичину і своєчасно будете забезпечені новою контрольною карткою до відкриття нового сезону полювання.

 

 

в.о.Мисливствознавця ДП «Онуфріївський лісгосп» В.Д.Сулима

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    _     __    ________   ___   
/'___\ /' \ /'__`\ /\_____ \ /'___`\
/\ \__/ /\_, \ /\_\L\ \ \/___//'/' /\_\ /\ \
\ \ _``\ \/_/\ \ \/_/_\_<_ /' /' \/_/// /__
\ \ \L\ \ \ \ \ /\ \L\ \ /' /' // /_\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ /\_/ /\______/
\/___/ \/_/ \/___/ \// \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015