Захисники ялинок

Аватар пользователя Официальный источник

Наближаються новорічні свята. Всі будуть ходити по магазинах в пошуках подарунків для рідних і близьких людей. Але напевно основною окрасою всіх новорічних і різдвяних свят є новорічна ялинка. Та чомусь є люди, які вважають, що мають право прийти до лісу і знищити ту ялинку, яка їм сподобалася.

З метою посилення державного контролю за охороною лісів від самовільних рубок у передноворічний період та для запобігання незаконній реалізації новорічних ялинок, лісовою охороною підприємства прийняті додаткові заходи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень: в лісгоспі створено штаб з координації дій лісової охорони, в лісництвах – рейдові бригади лісової охорони із залученням поліції, представників ЗМІ для проведення патрулювання (за відповідним графіком та визначеними маршрутами) з попередження браконьєрства і виявлення осіб, що вчинили самовільні рубки.

Звертаємо увагу на те, що згідно чинного законодавства, адміністративна відповідальність за незаконне знищення зелених насаджень передбачає штраф: до 10 см в діаметру зрубу – 399,27 грн., 10,1–14 см – 703,50 грн..

Всіх охочих ДП «Онуфріївське лісове господарство» забезпечить зеленими красунями, які вирощені спеціально для новорічних свят, за прийнятними цінами. Тож кожен зможе вибрати свою красуню і тим самими показати приклад своїм дітям, онукам поваги до чужої праці та законів держави.

Тож щоб уникнути неприємних ситуацій і не зіпсувати настрій перед святами запрошуємо вас до цивілізаційної співпраці.

 

Інженер з охорони та захисту лісу Рубан В.С.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __     ___    ______  
/'_ `\ /'_ `\ /'_ `\ /'___`\ /\ ___\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ \ \ \__/
\/_> _ <_ \ \___, \ \ \___, \ \/_/// /__ \ \___``\
/\ \L\ \ \/__,/\ \ \/__,/\ \ // /_\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ \ \_\ /\______/ \ \____/
\/___/ \/_/ \/_/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015