За останні роки попит на оформлення закордонного паспорта неухильно росте

Аватар пользователя Официальный источник

З початку 2018 року до підрозділів Управління Держаної міграційної служби в Кіровоградській області звернулось для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон понад 72 тисячі осіб. Так, минулого року кількість власників паспортних документів склала майже 60 тисяч жителів Кіровоградщини, а у 2016 році - більше 33 тисяч.

         У два рази попит зріс минулого року за рахунок можливості подорожувати до країн Європейського Союзу без оформлення віз і вже чимало українців скористалося цією можливістю.

          Міграційна служба закликає подорожувати відповідально та нагадує основні правила перебування у країнах ЄС за умовами безвізового режиму:

         - Це короткострокові подорожі - термін перебування не може перевищувати 90 днів упродовж 180 днів.

         - Дотримання умов в'їзду до ЄС: наявність документа для перетину кордону (закордонного паспорту), переконливе обґрунтування мети та умов перебування у країнах Європи, наявність достатніх фінансових коштів для перебування в ЄС та для повернення додому.  

         - Дотримання законодавства країни, у якій перебуваєте, у тому числі міграційного. За порушення міграційного законодавства передбачено особисту відповідальність і вона буває достатньо суровою: від штрафу та недопущення у країну наступного разу до депортації без можливості відвідування країн ЄС на певний період.

         У випадку втрати паспортного документа та у разі захисту прав громадян України за кордоном обов'язково слід звернутись до найближчого Консульства України.

         Чимало корисного, готуючись до подорожі до ЄС, можна знайти на сайті "Відкрий Європу ".

 

 

УДМС України в Кіровоградській області

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    _    ______    __    ______  
/'___\ /' \ /\ ___\ /'_ `\ /\ ___\
/\ \__/ /\_, \ \ \ \__/ /\ \L\ \ \ \ \__/
\ \ _``\ \/_/\ \ \ \___``\ \ \___, \ \ \___``\
\ \ \L\ \ \ \ \ \/\ \L\ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015