«За чисте довкілля»

Аватар пользователя Официальный источник

Вплив людини на довкілля стає все більш активним та різноманітним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я.

Чистота нашої планети – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

В нашій країні щорічно проходить акція «За чисте довкілля». В зв’язку зі сприятливими погодними умовами, вже розпочалися заходи з благоустрою та санітарної очистки території району. Онуфріївчани  завжди охоче беруть участь у цих заходах. Під час проведення акції «За чисте довкілля» передбачається комплекс заходів із озеленення, забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, очищення від сміття берегів водойм, а також належна підготовка до Великодніх та травневих свят.

13 квітня 2017 року в рамках проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» голова РДА Сергій Самородченко побував на території Успеньської сільської ради. Ознайомився з тим, як проходить проведення благоустрою населеного пункту. В ході огляду очільник району поспілкувався з Успенським сільським голово Наталією Сірою та місцевими жителями.

Наталія Яківна висловила щиро подяку ПП «Возбор» (Орел В.П) за надання трактору, ФГ «Арта -2005» (Плітка Т.О.) за надання навантажувача, ТОВ «Терра» (Мокан О.П.) за надання дизельного палива, працівникам сільської ради, будинку культури та дитячого садочка «Дзвіночок», які долучилися до акції «За чисте довкілля».

З метою перевірки кваліфікації мединних працівників успенської лікарської амбулаторії Сергій Миколайович звернувся за медичною допомогою. Легендою була нудота та головокружіння високо посадовця. На початок огляду мед працівник розгубилася такому високопоставленому гостю. Але зуміла опонувати себе та якісно надати медичні послуги.

На завершення своєї поїздки Сергій Миколайович відвідав ТОВ «Успенський рибгосп». Під час робочої зустрічі було оглянуто риболовель ну базу підприємства, поспілкувався із трудовим колективом. В процесі обговорення було піднято питання виплати заробітної плати не менше 3500 грн. та сплати заборгованості за оренду землі та водного дзеркала.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______   ________   __    ______  
/'__`\ /\ ___\ /\_____ \ /'_ `\ /\ ___\
/\_\L\ \ \ \ \__/ \/___//'/' /\ \L\ \ \ \ \__/
\/_/_\_<_ \ \___``\ /' /' \/_> _ <_ \ \___``\
/\ \L\ \ \/\ \L\ \ /' /' /\ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015