За чи проти?

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В Онуфріївській районній лікарні відбулася зустріч керівників району та профільних спеціалістів з колективом лікарні. Обговорювалося дуже важливе питання: створення ОТГ – об’єднаних територіальних громад.

Було дуже багато виступів, обговорювалися «плюси» та «мінуси». Слухаючи виступи було не зовсім зрозуміло «за» більшість виступаючих чи «проти». Та й їх можна зрозуміти, працювати прийдеться набагато більше, та й взагалі є можливість втратити посаду і, найстрашніше для чиновника, втратити владу над людьми.  Але бути чи не бути ОТГ в районі, та й взагалі існувати району в майбутньому вирішувати громаді.

Для пояснення читачам деяких аспектів створення громад, голова Онуфріївської РДА  Сергій Самородченко пообіцяв в майбутньому написати для нашого сайту матеріал по питанню ОТГ, то ж будемо чекати продовження цієї теми.

Днями, голова РДА, керівники організацій та установ, представники громади відвідали ОТГ Піщаного, Полтавської області. Зараз цей матеріал готується до друку.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    ___     _     __     __   
/'___\ /'___`\ /' \ /'_ `\ /'_ `\
/\ \__/ /\_\ /\ \ /\_, \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \ _``\ \/_/// /__ \/_/\ \ \ \___, \ \/_> _ <_
\ \ \L\ \ // /_\ \ \ \ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \
\ \____/ /\______/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015