З Днем Молоді!

Аватар пользователя Официальный источник
Шановні представники молодого покоління! Колектив ДП «Онуфріївський лісгосп» сердечно вітає Вас З Днем Молоді!
На нашому підприємстві працює понад 30 молодих кваліфікованих, наполегливих та відповідальних працівників - головні спеціалісти, інженер лісових культур, лісничий, помічник лісничого, майстри лісу, водії автотранспортних засобів та робітники виробничих підрозділів підприємства. Бути молодим прекрасно, Ви це й самі прекрасно знаєте, і не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним, бути неупередженим, бути безстрашним, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного.
 
З нагоди свята Дня Молоді бажаємо усім молодим щастя, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш Розум та Душа.
З повагою від колективу: Директор ДП «Онуфріївський лісгосп»      О.ДЕРКАЧ
 
Голова профкому  О. АГАФОНОВ
 
 
 
 
Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ______   ________   __     _   
/\_____ \ /\ ___\ /\_____ \ /'_ `\ /' \
\/___//'/' \ \ \__/ \/___//'/' /\ \L\ \ /\_, \
/' /' \ \___``\ /' /' \/_> _ <_ \/_/\ \
/' /' \/\ \L\ \ /' /' /\ \L\ \ \ \ \
/\_/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \ \_\
\// \/___/ \// \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015