З Днем Матері!

Аватар пользователя Официальный источник
В Україні - День Матері відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
Дорогі жінки, мами! Сердечно вітаємо Вас з одним з найтепліших і душевних свят - Днем матері!
У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаємо всім жінкам-матерям здоров'я, щастя, родинного благополуччя, взаєморозуміння і відповідного тепла від своїх дітей! 
 
З повагою від колективу:
Директор лісгоспу Олег Деркач та голова профкому Олександр Агафонов
Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     __    __ __     ____   ________ 
/'___`\ /'_ `\ /\ \\ \ /'___\ /\_____ \
/\_\ /\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\ \__/ \/___//'/'
\/_/// /__ \ \___, \ \ \ \\ \_ \ \ _``\ /' /'
// /_\ \ \/__,/\ \ \ \__ ,__\ \ \ \L\ \ /' /'
/\______/ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/ /\_/
\/_____/ \/_/ \/_/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015