Юні захисники лісу!

Аватар пользователя Официальный источник

      12 червня 2017 року у мальовничому дворику лісового господарства державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» учнів Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів зустрів головний лісничий Косенко Михайло Григорович.

Він запитав учнів, як у них справи та запросив  на подвір’я підприємства де розповів дітям про роботу працівників лісового господарства. Діти активно спілкувалися, задавали  безліч питань стосовно лісівничої справи. Цікавила дітей і організаційна структура підприємства, і перспективи розвитку лісового господарства. Учасники екскурсії ознайомилися з людьми, які доглядають за  лісом, лісовими культурами,  які обрали роботу в лісовому господарстві. 

Михайло Григорович на завершення екскурсії запитав дітей, що ж вони цікавого для себе пізнали, чого нового навчилися, стосовно лісівничої справи, а діти всі разом відповіли, що не можна палити, смітити в лісі, за що і нагородили їх смачним мороженим.

І для працівників лісового господарства, і для працівників освіти дуже важливо залучити якомога більше дітей до природоохоронної, науково-дослідницької, практичної роботи, прищепити навички ведення лісогосподарської справи, адже всі розуміють, що любов до природи, до навколишнього світу починається з дитинства.

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    __    ________  ______    ___   
/'___\ /'_ `\ /\_____ \ /\ ___\ /'___`\
/\ \__/ /\ \L\ \ \/___//'/' \ \ \__/ /\_\ /\ \
\ \ _``\ \/_> _ <_ /' /' \ \___``\ \/_/// /__
\ \ \L\ \ /\ \L\ \ /' /' \/\ \L\ \ // /_\ \
\ \____/ \ \____/ /\_/ \ \____/ /\______/
\/___/ \/___/ \// \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015