Юні дослідники в гостях у «Саші і Маші»

Аватар пользователя Официальный источник

Сьогодні до лісівників Онуфріївського лісгоспу і не тільки до працівників, а й до наших «знайд Саші і Маші» навідались юні дослідники   Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів. Директор державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» Здебська Валентина Павлівна привітно зустріла школярів.

В ході спілкування діти дізналися про основні завдання працівників лісової охорони, про охорону лісових насаджень та про збереженням лісових насаджень від шкідників, але найбільшим враженням для них звичайно було вольєрне господарство. Кожна дитина для "Саші і Маші" принесла гостинці в вигляді печива, листочків капусти,  шматочків моркви для більш щільного знайомства з козулями та робили фото напам’ять. 

Дуже приємно було спілкуватися Валентині Павлівні зі школярами, їх цікавили різні запитання про те, як лісівники знайшли маленьких козуль, як за ними доглядають, що вони полюбляють їсти. Також дітям показали вольєр з дикими кабанами, вони мали змогу спостерігати диких свиней майже в природних умовах.

А яка була тиша коли малечі розповідали про бджолину пасіку. Валентина Павлівна розповіла, як бджілки виробляють мед і деякі діти були дуже здивовані про те, як мед потрапляє до магазину, а потім у кожну домівку.

В кінці зустрічі діти пообіцяли відвідати лісівників та їх вольєрне господарство навесні або на літніх канікулах.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   __     ___    ____    ____  
/\_____ \ /'_ `\ /'___`\ /'___\ /'___\
\/___//'/' /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \__/ /\ \__/
/' /' \/_> _ <_ \/_/// /__ \ \ _``\ \ \ _``\
/' /' /\ \L\ \ // /_\ \ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \
/\_/ \ \____/ /\______/ \ \____/ \ \____/
\// \/___/ \/_____/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015