Ялинковий десант

Аватар пользователя Официальный источник

У лісівників ДП «Онуфріївський лісгосп» розпочалася жнивна пора.

Напередодні Нового року, кожний господар дому шукає новорічну ялинку, щоб виконати довгоочікувану мрію своїх дітлахів. 19.12.2017 року на базарній площі селища Онуфріївка з’явився перший ялинковий десант, тай  відразу відчулося серед покупців пожвавлення. Було видно, що товар актуальний і очікуваний. Вартість за ялинку коливалася від 80 до 170 гривень. Кожна запропонована ялинка має самоклейні етикетки з нанесеним штрих-кодом, з інформацією про її походження. Присутність етикетки на ялинці дає законне право на те, що вона придбана в лісогосподарському підприємстві, а не самовільно зрубана.

В послідуючі дні також буде проводитися реалізація зелених красунь на торговельних майданчиках, які знаходяться в місті Олександрія, смт Онуфріївка, сел.Павлиш, с.Куцеволівка, а також на територіях Онуфріївського, Деріївського та Олександрійського лісництв, тож чекаємо Вас і завжди раді запропонувати Вам якісний товар.

 

Адміністрація лісгоспу

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    ________  __ __     ____    ___   
/' \ /\_____ \ /\ \\ \ /'___\ /'___`\
/\_, \ \/___//'/' \ \ \\ \ /\ \__/ /\_\ /\ \
\/_/\ \ /' /' \ \ \\ \_ \ \ _``\ \/_/// /__
\ \ \ /' /' \ \__ ,__\ \ \ \L\ \ // /_\ \
\ \_\ /\_/ \/_/\_\_/ \ \____/ /\______/
\/_/ \// \/_/ \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015