Якщо обираєш професію - спробуй це зробити разом з нами

Аватар пользователя Официальный источник

Запрошуємо відвідати профорієнтаційний воркшоп «Спробуй професію!», що відбудеться 18 листопада 2019 року об 11.00 год. у Кіровоградській обласній філармонії.

Це можливість для старшокласників «приміряти» професії, поекспериментувати, моделювати ситуації із майбутнього трудового життя, відтворити дії професіоналів і переконатися, що сучасні професії є творчими, креативними і цікавими.

Програмою заходу передбачено майстер-класи за різними професіями, профорієнтаційний квест «Професії майбутнього», експрес-тестування власних інтересів та здібностей, складання резюме.

Захід проводиться Кіровоградським обласним центром зайнятості за сприяння Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Для найактивніших передбачені подарунки від організаторів та учасників заходу.

Додаткова інформація за тел.: (0522) 32-28-41

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ______    __    ______   __ __   
/\_____ \ /\ ___\ /'__`\ /\ ___\ /\ \\ \
\/___//'/' \ \ \__/ /\_\L\ \ \ \ \__/ \ \ \\ \
/' /' \ \___``\ \/_/_\_<_ \ \___``\ \ \ \\ \_
/' /' \/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \__ ,__\
/\_/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/
\// \/___/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015