Якісна підготовка ґрунту запорука високої приживлюваності лісових культур

Аватар пользователя Официальный источник

Вирощування високопродуктивних і довговічних лісонасаджень – важливий економічний, екологічний і соціальний фактор, який є складовою державної програми «Ліси України».

       В технології вирощування лісових культур вагому роль відіграє якісна підготовка грунту. Тому кожний лісничий з відповідальністю ставиться до цього питання, розуміючи, що якісна підготовка грунту дасть можливість отримати гарну приживлюваність лісових культур. А це для справжніх лісівників чи не найвища нагорода за їхню працю.

      Підготовка грунту проводиться в два етапи – наорювання борозен по схемі розміщення лісових культур, а потім по готовим борознам проводиться поглиблення грунту, що дає можливість тендітним корінчикам сіянців дерев та чагарників проникати до вологого грунту, тим самим забезпечуючи майже стовідсоткову приживлюваність лісових культур.

       На сьогоднішній день вже підготовлено  50 гектарів.  Тож, як мовиться: «і вгору немає коли глянути», але для лісівників це звичний процес, який по завершенню приносить задоволення  та відчуття значимості їхньої справи для процвітання рідної Батьківщини.

 

 

Інженер лісових культур

ДП «Онуфріївський лісгосп» О. Явтушенко

        

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     __    ________  ____   __ __   
/\ \\ \ /'_ `\ /\_____ \ /'___\ /\ \\ \
\ \ \\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' /\ \__/ \ \ \\ \
\ \ \\ \_ \/_> _ <_ /' /' \ \ _``\ \ \ \\ \_
\ \__ ,__\ /\ \L\ \ /' /' \ \ \L\ \ \ \__ ,__\
\/_/\_\_/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/_/ \/___/ \// \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015