Як працевлаштовуються мешканці Кіровоградщини передпенсійного віку?

Аватар пользователя Официальный источник

На ринку праці Кіровоградщини, нажаль, часто пропозиції роботодавців не завжди відповідають вимогам потенційних шукачів роботи, але фахівці служби зайнятості на практиці доводять, що неприваблива, на перший погляд, пропозиція в подальшому може стати улюбленою роботою.

Показовою є історія колишньої безробітної Світлани Михайлівни. Жінка майже рік шукала роботу: до пенсії їй залишалось менше 10 років, а таким людям, як відомо, складніше за інших конкурувати на ринку праці, адже недарма держава відносить цю категорію людей до соціально незахищених.

Наприкінці серпня у Світловодській міськрайонній філії з’явилась вакансія помічника вихователя у Світловодській спеціалізованій загально-освітній школі-інтернаті №1, особливість якої полягала в тому, що працювати необхідно в нічний час. Коли фахівець з питань зайнятості запропонувала Світлані Михайлівні цю вакансію, вона спочатку поставилась до пропозиції з насторогою, адже ніколи не працювала з дітьми. Але, зваживши всі переваги легального працевлаштування, умови праці і розмір заробітної плати, погодилась на цю пропозицію. На сьогоднішній день Світлана Михайлівна успішно працює у школі-інтернаті і жодним чином не жалкує, що обрала саме цю роботу.

Подібна ситуація склалась і в безробітної Алли Іванівни, якій теж до призначення пенсії залишилось менше 10 років. За останнім місцем роботи вона працювала контролером газового господарства, і, також, довгий час не могла знайти підходящу роботу. Алла Іванівна була запрошена на комісію з довготривалого безробіття, на якій активно обговорювались пропозиції та варіанти працевлаштування. Оскільки в Алли Іванівни був досвід роботи продавцем непродовольчих товарів, їй запропонували вакансію продавця продовольчих товарів у фізичної особи-підприємця Козярчук Т.О. Хоча вона і мала сумнів у тому, чи впорається з цією роботою, фахівці служби зайнятості зуміли переконати безробітну та допомогти відкинути сумніви і повірити у власні сили. Зараз Алла Іванівна успішно працює і має намір працювати на новій роботі до виходу на пенсію.

Таким чином, завдяки професіоналізму і небайдужому ставленню до своїх обов’язків, спеціалісти Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості допомагають безробітним не тільки знайти роботу, але й отримати впевненість в своїх силах, що є необхідною запорукою у подоланні будь-яких негараздів.

 

 

Юлія Бруслик, фахівець з питань зайнятості І категорії Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ________  ____    _     __   
/'_ `\ /\_____ \ /'___\ /' \ /'_ `\
/\ \L\ \ \/___//'/' /\ \__/ /\_, \ /\ \L\ \
\ \___, \ /' /' \ \ _``\ \/_/\ \ \ \___, \
\/__,/\ \ /' /' \ \ \L\ \ \ \ \ \/__,/\ \
\ \_\ /\_/ \ \____/ \ \_\ \ \_\
\/_/ \// \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015