"Я МАЮ ПРАВО": МІН'ЮСТ ЗАПУСКАЄ В УКРАЇНІ НОВИЙ ПРОЕКТ

Аватар пользователя Официальный источник
Міністерство юстиції спільно із  партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна  запускає проект "Я маю право", завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.                                                 
«Наша мета» – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми "Я МАЮ ПРАВО!" є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права. 
 
Цього року проект розпочинається з інформування та надання прикладних рекомендацій щодо захисту прав громадян за 3 напрямками:
• -права громадян у сфері правосуддя;                                                                     
• -захист права власності;                                                                                          
• -формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема - у вищих навчальних закладах.
 
Закликаємо представників неурядових організацій, громадськості та ЗМІ долучатись до цієї роботи і стати нашими партнерами у загальнонаціональному проекті "Я МАЮ ПРАВО!".                                 
В рамках даного проекту працівниками відділу «Онуфріївське бюро правової допомоги» будуть проведені право просвітницькі заходи в організаціях,структурних підрозділах та загальноосвітніх закладах району.                           
За додатковою інформацією звертайтеся до відділу «Онуфріївське бюро правової допомоги» за адресою:смт.Онуфріївка, вул.Графа Толстого б.№68.тел.(05238) 2-00-50. 
 
 
Заступник начальника відділу                                             Л.С.Трепачова
«Онуфріївське бюро правової допомоги»
Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___     __     _    __ __   
/'_ `\ /'___`\ /'__`\ /' \ /\ \\ \
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\_, \ \ \ \\ \
\ \___, \ \/_/// /__ \/_/_\_<_ \/_/\ \ \ \ \\ \_
\/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \ \ \ \ \__ ,__\
\ \_\ /\______/ \ \____/ \ \_\ \/_/\_\_/
\/_/ \/_____/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015