XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Аватар пользователя Официальный источник

Сьогодні, 9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

Директор державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» Здебська Валентина Павлівна разом із спеціалістами лісгоспу, вже традиційно прийняли участь у всеукраїнській акції написання диктанту до Дня української писемності та мови.

Адже ми з гідністю і шаною маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. І найголовніше  – це важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

О 12 годині на Першому каналі Українського радіо відбувся XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета". Сам диктант, назва тексту «Наші пісні», прозвучав з 12.30 його диктував доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко, який і  є автором тексту.

За умовами акції, працівники лісгоспу після написання диктанту надіслали їх на перевірку.

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївське лісове господарство»

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ____    __    __ __     __   
/'___`\ /'___\ /'_ `\ /\ \\ \ /'__`\
/\_\ /\ \ /\ \__/ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_\L\ \
\/_/// /__ \ \ _``\ \/_> _ <_ \ \ \\ \_ \/_/_\_<_
// /_\ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \
/\______/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/
\/_____/ \/___/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015