Вшановуємо ветеранів війни

Аватар пользователя Официальный источник

Напередодні 9 травня колектив ДП «Онуфріївський лісгосп» поздоровили колишнього лісничого Онуфріївського лісництва та ветерана війни  Костевича Сергія Леонідовича з 72-річницею Перемоги в Великій Вітчизняній війні, який приймав безпосередню участь в визволенні рідної Батьківщини від жорстокої німецької навали. Тоді, ще зовсім молодим юнаком, він пізнав всю гіркоту воєнного лихоліття.

    Як прийнято на свята, були щирі вітання, цінні подарунки та квіти. Гостей в цій затишній оселі, зустріли радо та гостинно. За святковим столом Сергій Леонідович поринув в спогади, згадуючи однополчан та події тих страшних часів.

     Доземний уклін усім, хто пережив роки війни, кував перемогу в жорстоких боях. Подвиг ваш – безсмертний, пам'ять про вас – нетлінна, наша вдячність – безмежна!

 

Прес-секретар ДП Онуфріївський лісгосп

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __     ___     ___   
/'_ `\ /'__`\ /'__`\ /'___`\ /'___`\
/\ \L\ \ /\_\L\ \ /\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \
\ \___, \ \/_/_\_<_ \/_/_\_<_ \/_/// /__ \/_/// /__
\/__,/\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ // /_\ \
\ \_\ \ \____/ \ \____/ /\______/ /\______/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_____/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015