Всеукраїнська естафета пам’яті

Аватар пользователя Официальный источник

4 травня 2017 року в районі пройшла Всеукраїнська естафета пам’яті в рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні.

Зустрічали з хлібом та сіллю учасників естафети на території району перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік І.В., заступник голови районної ради Калницька К.М., голова районної громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Саланг» Гога В.І. та учасники спортивно-патріотичного клубу «Саланг».

Перша зупинка відбулася на місці поховання загиблого учасника антитерористичної операції Пономаренка Сергія Олександровича. Наступним місцем куди прибули учасники естафети, був колишній концтабір в селищі Павлиш, де у даний час знаходиться виробнича площадка філії ТОВ «Верес». Голова Павлиської первинної організації ветеранів України Литвиненко М.А. розповів про історію концтабору. Учасники естафети поклали квіти до пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять закатованих військовополонених та мирних жителів.

Потім учасники естафети відвідали обеліск «Слави» в районному центрі.

Біля братської могили загиблих воїнів,  відбувся мітинг та покладання квітів.

Акцію було проведено з метою висвітлення героїзму нашого народу у роки Другої Світової війни, вшанування ветеранів, увічнення пам’яті про загиблих захисників Вітчизни.

Сектор інформаційної діяльності Онуфріївської РДА

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     _     __    ________ 
/\ ___\ /'_ `\ /' \ /'_ `\ /\_____ \
\ \ \__/ /\ \L\ \ /\_, \ /\ \L\ \ \/___//'/'
\ \___``\ \/_> _ <_ \/_/\ \ \ \___, \ /' /'
\/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \ \/__,/\ \ /' /'
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \_\ /\_/
\/___/ \/___/ \/_/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015