Вовчі ями 2

Аватар пользователя Администратор

Переважній більшості жителів райцентру найбільш зручно пройти до лікарні через гору, яку в народі називають кінзаводською. Це при сухій погоді, після дощу або при зимовій ожеледиці йти там доволі небезпечно. То ж найбільш коротким шляхом буде шлях через вагову ОКЗ 175, але декілька тижнів тому там демонтували площадку вагів (самі ваги були демонтовані раніше), залишилась яма, в яку можна впасти.

Один житель райцентру пішов вдень провідати знайомого в лікарню. Йшов через гору, трішки затримався, стемніло, вирішив «зрізати» через вагову й чуть не впав в яму, бо ліхтарика з собою не було. Як він сам каже, ходив провідувати хворого і мало сам не втрапив до лікарні вже як пацієнт. То ж будьте обережні.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Цитата з якогось фільму-"когось ти мені нагадуєш..."Ці фото найкращий символ євроінтеграції України, майбутнім поколінням ще можливо "втерти", що це зробив Путін,але ж залишилося покоління, яке пам'ятає, як вирувало життя в кінзаводі в ті часи, про які зараз і згадувати небезпечно. Нічого для таких є пенсійна реформа, медична, ціни на продукти, ліки, комуналку. Якось справимося.
Аватар пользователя Гость

Куди ділися перила з мосту на селянському?
Аватар пользователя Администратор

Обов’язково відповімо. Скоріше за все на завтра не встигнемо. Та й стаття вже запланована. Буде на днях відповідь.

Добавить комментарий

  __     ___    __ __    ______   ________ 
/'_ `\ /'___`\ /\ \\ \ /\ ___\ /\_____ \
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ \ \ \\ \ \ \ \__/ \/___//'/'
\/_> _ <_ \/_/// /__ \ \ \\ \_ \ \___``\ /' /'
/\ \L\ \ // /_\ \ \ \__ ,__\ \/\ \L\ \ /' /'
\ \____/ /\______/ \/_/\_\_/ \ \____/ /\_/
\/___/ \/_____/ \/_/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015