Вокальній студії «Зорепад» 10 років

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Вокальна студія «Зорепад» добре відома не тільки в Онуфріївському районі, але й за його межами. Колектив перемагав на районних, міських обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Керує цим чудовим колективом майстер своєї справи Аліна Науменко. Аліна Анатоліївна застосовує в колективі свою власну програму навчання, де крім вокалу вводяться уроки хореографії та акторської майстерності. Саме це допомагає отримувати перемоги в конкурсах, які являються сходинками, що долають діти підіймаючись на вершину майстерності.

Відсвяткувати десятиріччя колективу вирішили концертною програмою для спортивно-оздоровчого табору в якому зараз перебувають 227 учнів 1-8 класів Онуфріївської школи. Розпочався виступ піснею «Зелений вітер», потім були чудові вокальні номери, а закінчився концерт піснею «Мирна Україна».

Участь в програмі взяли: Віталій Одінцов – звукорежисер, Марія Беля, Владислав Черняк, Анастасія Сідельнікова, Наталія Григоренко, Наташа Плахотна, Станіслав Чепак, Данііл Танасієнко, Поліна Павленко, Анастасія Біленька, Баркарова Тая.

Глядачі гучними оплесками дякували артистам за чудові виступи і поздоровили «Зорепад» з ювілеєм

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __     _     _   
/'_ `\ /'_ `\ /'_ `\ /' \ /' \
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\_, \
\/_> _ <_ \ \___, \ \ \___, \ \/_/\ \ \/_/\ \
/\ \L\ \ \/__,/\ \ \/__,/\ \ \ \ \ \ \ \
\ \____/ \ \_\ \ \_\ \ \_\ \ \_\
\/___/ \/_/ \/_/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015