Вокальній студії «Зорепад» 10 років

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Вокальна студія «Зорепад» добре відома не тільки в Онуфріївському районі, але й за його межами. Колектив перемагав на районних, міських обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Керує цим чудовим колективом майстер своєї справи Аліна Науменко. Аліна Анатоліївна застосовує в колективі свою власну програму навчання, де крім вокалу вводяться уроки хореографії та акторської майстерності. Саме це допомагає отримувати перемоги в конкурсах, які являються сходинками, що долають діти підіймаючись на вершину майстерності.

Відсвяткувати десятиріччя колективу вирішили концертною програмою для спортивно-оздоровчого табору в якому зараз перебувають 227 учнів 1-8 класів Онуфріївської школи. Розпочався виступ піснею «Зелений вітер», потім були чудові вокальні номери, а закінчився концерт піснею «Мирна Україна».

Участь в програмі взяли: Віталій Одінцов – звукорежисер, Марія Беля, Владислав Черняк, Анастасія Сідельнікова, Наталія Григоренко, Наташа Плахотна, Станіслав Чепак, Данііл Танасієнко, Поліна Павленко, Анастасія Біленька, Баркарова Тая.

Глядачі гучними оплесками дякували артистам за чудові виступи і поздоровили «Зорепад» з ювілеєм

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ____    ___     __    ____  
/'___`\ /'___\ /'___`\ /'_ `\ /'___\
/\_\ /\ \ /\ \__/ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\ \__/
\/_/// /__ \ \ _``\ \/_/// /__ \/_> _ <_ \ \ _``\
// /_\ \ \ \ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \
/\______/ \ \____/ /\______/ \ \____/ \ \____/
\/_____/ \/___/ \/_____/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015