Водохреща в гостях у лісівників Онуфріївщини!

Аватар пользователя Официальный источник

19 січня директор ДП «Онуфріївське лісове господарство» Олег Деркач разом з лісівниками Онуфріївщини, уже традиційно для мешканців селища, організували свято Хрещення Господнє. На території Онуфріївського лісництва підготували місце для освячення води та місце для купання, яке обладнали містком та  пологими сходинками, для зручності.

Отець Іван провів службу та освяту води і всіх хто прийшов на святкування. Самі сміливі мали змогу скупатися в підготовленій ополонці. Незважаючи на холодну погоду, бажаючих виявилось до 200 чоловік,  як чоловіки так і жінки.

Дехто за традицією, яка склалася, осунулися в воду по три рази, а декому вистачало і одного разу. Жителів, які окунались в свяченій воді, лісівники на поверхні пригощали гарячою юшкою та чаєм. Загалом на свято прийшло майже 600 чоловік.

Для запобіганню будь яких незапланованих ситуацій біля місця купання чергували працівники рятувальних служб 

 

Адміністрація лісгоспу

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __    __ __     __     ___     __   
/\ \\ \ /\ \\ \ /'_ `\ /'___`\ /'_ `\
\ \ \\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \ \ \\ \_ \ \___, \ \/_/// /__ \/_> _ <_
\ \__ ,__\ \ \__ ,__\ \/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \
\/_/\_\_/ \/_/\_\_/ \ \_\ /\______/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/_/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015