Водохреща в гостях у лісівників Онуфріївщини!

Аватар пользователя Официальный источник

19 січня керівник лісового господарства Валентина Здебська разом з лісівниками Онуфріївщини організували для всіх бажаючих свято Хрещення Господнє. На території Онуфріївського лісництва підготували місце для освячення води, та місце для купання, яке обладнали містком та  пологими сходинками, для зручності.

Валентина Павлівна разом з головними спеціалістами, як справжні господарі, зустрічали гостей і побажала: «Перед Богоявленням Христа дається вам вода Свята. Хай Свята водичка скропить ваші личка і окропить ззовні,  щоб були здорові! Хай окропить хату, щоб в ній зла не знати, скропить всю родину, щоб жила щасливо! І всю Україну! Колись на світанні сам Христос хрестився у ріці Йордані! За весь ваш рід і за родину, за нашу неньку Україну. Щоб гості з"їхались бажані. Христос хрестився у Йордані!».

Після вітальних слів отець Іван провів службу та освяту води і всіх хто прийшов на святкування.

В кінці дійства самі сміливі, і кому не завадило здоров’я мали змогу скупатися в підготовленій ополонці. Незважаючи на холодну погоду, бажаючих виявилось до 100 чоловік,  як чоловіки так і жінки.

 Дехто за традицією, яка склалася, осунулися в воду по три рази, а декому вистачало і одного разу. Для запобіганню будь яких незапланованих ситуацій біля місця купання чергували працівники рятувальних служб.

Жителі, які змивали свої гріхи в свяченій воді лісівники на поверхні пригощали гарячою юшкою і бутербродами.

Загалом на свято прийшло майже 250 чоловік та навіть і більше. Всі присутні відзначали хорошу організацію міроприємства та неодноразово звучали слова вдячності керівнику підприємства.

 

Адміністрація лісгоспу

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     __     __     __     __   
/'___`\ /'__`\ /'_ `\ /'_ `\ /'_ `\
/\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/// /__ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ \ \___, \ \ \___, \
// /_\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ \/__,/\ \
/\______/ \ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \_\
\/_____/ \/___/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015