Внутрішньо переміщеним особам – роботу. Пан Руслан - гірничий майстер

Аватар пользователя Официальный источник

Громадяни, зокрема, з числа осіб, які переміщуються на Кіровоградщину з тимчасово окупованої території, мають можливість в центрах зайнятості області отримати широкий спектр соціальних послуг.

Наприклад, пан Руслан, який раніше працював гірничим майстром, був змушений разом зі своєю родиною з тимчасово окупованої території переїхати до Кропивницького. Проте, пан Руслан – цілеспрямована, наполеглива та відповідальна людина. Він намагався отримати роботу, щоб матеріально забезпечувати свою родину. Але, на жаль, знайти її самостійно не вдалося, тож звернувся до міськрайонного центру зайнятості, де його підтримали, зарадили та надали відповідну допомогу.

У результаті, пан Руслан успішно пройшов співбесіду та отримав роботу –працює гірничим майстром у ТОВ «Кіровоградський завод будівельних матеріалів №1».

 

М.Яворська, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації

працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ________   ___     __   
/'_ `\ /'_ `\ /\_____ \ /'___`\ /'__`\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' /\_\ /\ \ /\_\L\ \
\ \___, \ \/_> _ <_ /' /' \/_/// /__ \/_/_\_<_
\/__,/\ \ /\ \L\ \ /' /' // /_\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ /\_/ /\______/ \ \____/
\/_/ \/___/ \// \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015