А віз і нині там. На жаль

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Вже другий рік на сторінках сайту ми підіймаємо питання по наведенню належного порядку на стадіонах району. Минулорічну статтю можна побачити тут. При чому не питання перевдягалень та забезпечення їх холодною та гарячою водою тобто створення для футболістів елементарних умов. Підіймаються питання створення хоча б якихось умов для глядачів: на деяких стадіонах відсутні лавочки для глядачів, також відсутні вбиральні. Але найголовнішим питанням, є питання безпеки.

Щороку футболісти району під час ігор отримують досить серйозні травми. В минулому ми вже писали про проблеми стадіонів  сіл Зибкове та Вишнівці. В Зибковому біля бокової смуги в двометровій захисній смузі знаходяться металеві спортивні снаряди, зверніть увагу на фото, на них якраз сидять глядачі, бо більше сісти ніде. Уявіть що буде коли на нього налетить футболіст, мабуть нічого гарного.

Тоді минулого року сільському голові надали припис, але він його не виконав, сказав, що стадіон не його, а школи. В цьому році бур’ян покосили, а металеві снаряди пофарбували, але який з цього толок.

На полі села Вишнівці в захисній смузі дерева та пеньки. Нещодавно написав в Федерацію скаргу, щоб заборонили грати на вищевказаних полях до усунення недоліків, але чи розглянуть її невідомо. Днями читав в районці статтю автором якої є член Федерації, там автор розписує в якому чудовому стані знаходяться поля району. Як кажуть поки грім не гряне…

Після виходу минулої статті один з фанатів футболу мені казав, що, мовляв нічого страшного, грали на тих полях десятиліттями, і за цей час тільки один зламав руку, а другий розбив об ворота, які стояли поруч з полем голову, але мені шкода молодих хлопців які через чиюсь недбалість можуть травмуватися або, не приведи Боже, загинути.

Якщо у вас, шановні любителі футболу є якісь інші факти, або інша точка зору, з задоволенням почитаю ваші коментарі 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    __ __    ______    _   
/'_ `\ /'__`\ /\ \\ \ /\ ___\ /' \
/\ \L\ \ /\_\L\ \ \ \ \\ \ \ \ \__/ /\_, \
\/_> _ <_ \/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \ \___``\ \/_/\ \
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ \/\ \L\ \ \ \ \
\ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \_\
\/___/ \/___/ \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015