Війна скінчиться, коли буде похований останній солдат

Аватар пользователя Администратор

Кровопролитні бої точилися 75 років тому біля села Деріївка, за словами очевидців Дніпро був червоний від людської крові. Багато загиблих були поховані в Братських могилах, але залишися й ті, які не знайшли достойного поховання. Пошуками останків займаються спеціальні пошукові загони, які щороку знаходять останки радянських воїнів.

Так пошукова група з міста Кременчук «Вічно живим» знайшла поруч з селом Деріївка останки 12 воїнів Червоної армії часів Другої Світової війни. Вдалося встановити імена трьох воїнів: Гаркуша Микола Петровича з Тернополя та Діброву Миколу Євдокимовича з Кубані за даними з солдатських книжок та листів і Івана Галіча за написом на солдатському котелку, хоча зважаючи на те, що котелок може бути й не його, останній під сумнівом.

Решта імен встановлюється. Для перепоховання та вшанування пам’яті загиблих біля меморіального комплексу загиблим у селі Деріївка зібралися місцеві жителі, серед них учні дошкільного учбового закладу та школи, воїни інтернаціоналісти та учасники АТО, учасник війни Іван Грабовий.

Після Гімну України, який виконав духовий оркестр олександрійської військової частини до мікрофону запросили першого заступника голови Онуфріївської державної адміністрації Ігоря Дудніка і Деріївського сільського голову Василя Зайвого. Вони розповіли про ті жахливі часи, коли фашистські загарбники та їх прихвостні господарювали на Україні та про звірства які вони чинили. Панахиду по загиблим воїнам провів отець Федір місцевої Свято Вознесенської церкви. Під постріли військового салюту 12 трун були поховані в Братській могилі. Після поховання присутніх запросили на поминальний обід  

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Слава Героям защитившим нашу Родину от фашистских нелюдей!

Добавить комментарий

 ________  __ __     _     __    ______  
/\_____ \ /\ \\ \ /' \ /'_ `\ /\ ___\
\/___//'/' \ \ \\ \ /\_, \ /\ \L\ \ \ \ \__/
/' /' \ \ \\ \_ \/_/\ \ \ \___, \ \ \___``\
/' /' \ \__ ,__\ \ \ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \
/\_/ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\// \/_/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015